loading...

learnroz

تولید پودر سنگ چگونه انجام می گیرد ؟

learnroz بازدید : 3 سه شنبه 30 دي 1399 نظرات ()

برای دانستن نحوه تولید پودر سنگ ابتدا بررسی می کنیم که پودر سنگ چیست و چه کاربردی دارد ؟

تولید پودر سنگ با کیفیت

پودر سنگ چیست ؟

پودر سنگ یا خاک سنگ یا آرد سنگ یکی از مصالح بسیار پرکاربرد و ارزان در صنایع مختلف به خصوص صنایع ساختمان سازی و عمران می باشد. به دلیل تقاضای بسیار بالایی که برای این مصالح وجود دارد کارخانه های بسیاری تولید پودر سنگ را انجام می دهند.

پودر سنگ چه کاربرد هایی دارد؟

از صنایع و مشاغلی که تولید پودر سنگ برای استفاده در آن ها انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سند بلاست
 • چسبندگی بیشتر بر روی قیر گونی جاده ها
 • خوراک دام و طور
 • برای تهیه داروها
 • خلق آثار هنری و مجسمه سازی
 • در تولید نوشابه های گاز دار
 • در تولید شیره انگور
 • تولید پودر سنگ برای استفاده به عنوان ملات
 • تهیه دوغاب برای درزگیری کاشی و سرامیک
 • در تولید بتن به دلیل چسبندگی و افزایش استحکام سازه ها
 • در کشاورزی
 • در معادن ذغال سنگ
 • جایگزین به جای گچ کاری در مناطق مرطوب و شرجی
 • در ترکیب با مواد نانو بسیار مناسب است.
 • ضدعفونی کردن آب و فاضلاب
 • ترکیب با سیمان سفید و استفاده در بنای ساختمان ها

تولید پودر سنگ چگونه انجام می شود ؟

تولید پودر سنگ به دو روش طبیعی و مصنوعی انجام می شود.آن بخش از پودر سنگی که توسط طبیعت تولید می شود به این شکل است که در طبیعت بر اثر ساییده شدن لایه های مختلف زمین و کانی های موجود در سطح زمین و برخورد سنگ ها با یکدیگر، قسمتی از آن به صورت پودر و آرد درمی آیدولی تولید پودر سنگ به شکل مصنوعی اینگونه انجام می شود که سنگ هایی که در ابعاد بزرگ از معادن استخراج می شود توسط ابزار آلات صنعتی شکسته می شود و به کارخانه برده می شود و در کارخانه آسیاب می شود و به شکل پودر در می آید و یا اینکه خرده سنگ های باقی مانده از کارها و مشاغل دیگر به کارخانه پودر سنگ سازی برده می شود و پودر می شود.این روشی که از خرده سنگ های باقی مانده پودر سنگ تولید می شود هم از نظر زیست محیطی مانع از هدر رفت منابع می شود و هم از نظر اقتصادی هزینه تمام شده آن کمتر می شود.

تولید پودر سنگ ارزان

جمع بندی

خوشبختانه در کشور ما کارخانه های پودر سنگ زیادی مشغول به تولید پودر سنگ هستند و پودر سنگ های متنوع و مرغوبی تولید می کنند .که هم نیاز های داخلی را برطرف کرده و برای مصارف داخلی به بازار ارائه می شود و هم برای صادرات به کشور های دیگر فرستاده می شود.با توجه به فراوانی و تنوع زیادی که در انواع پودر سنگ وجود دارد برای پیدا کردن نوع مرغوب و با کیفیت آن به شما پیشنهاد می شود به شرکت های با تجربه ای که کیفیت بالا ارائه می دهند و در ارسال محصولات سریع و متعهد هستند مراجعه کنید یکی از این شرکت های با سابقه طولانی و درخشان شرکت پودرسازان می باشد.    

 
روش های عمل بینی طبیعی

learnroz بازدید : 5 سه شنبه 09 دي 1399 نظرات ()

نکته هایی درباره ی جراحی عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی

یکی از بهترین و رایج ترین عمل جراحی زیبایی  که درایران  انجام میشود عمل زیبایی بینی به روش طبیعی است که بیشتر مردم جامعه ایران بخصوص بشتر بین آقایان عمل بینی طبیعی رواج دارد ،یعنی بشتر آقایان که بینی استخوانی و یا گوشتی دارند بینی شان بیشتر به سبک طبیعی عمل میکنند .

اما باید یادآورشویم که عمل بینی طبیعی فقط در بین آقایان محبوب نیست بلکه بین خانم های نچرال و شیک پوش نیز طرافداران زیادی دارد.

در واقع قبل از اینکه شما تصمیم بگیرید که بینی خود راعمل زیبایی انجام دهید، اول از همه ابتدا باید به یک مشاورو متخصص جراح بینی با تجربه و خوب مراجعه کنید تا با توجه به مشاوره ها و تجربه های متخصص بدانید که فرم چهره ی شما چه شکلی است و کدام فرم عمل جراحی بینی با چهره شما همخوانی بیشتری دارد .واینکه آیا بینی شما استخوانی است یا گوشتی؟

دومین مرحله ی که شما باید بعد از تصمیم به عمل جراحی بینی خود انجام دهید تحقیق و برسی و مطالعه درباره ی مزایا و معایب عمل بینی تان است که باید وحتما خیلی با دقا انجام دهید و درمرحله ی بعدی باید با تحقیق و سرچ در اینترنت و وبسایت ها و همچنین با پرسش از افرادی که عمل بینی انجام داده اند بتوانید یک دکتر و متخصص جراح بینی با تجربه وحرفه را بشناسید و به مراجعه کرده و حتما قبل عمل یک جلسه ی مشاوره با دکترتان نیز داشته باشید.ودرجلسه ی مشاوره حتما از هدف خود از عمل بینی تان و همچنین از انتظاراتتان از نتیجه ی بعد از عمل و شکل بینی تان با متخصص خود صحبت کنید.

نکته ی که صد درصد قابل توجه شما است هزینه ی عمل بینی تان است که معمولا هر دکتر برای خودش یک مصوبه ی خاص دارد ،و اگر به دکترها و متخصصان جراحی بینی زیادی مراجعه کنید متوجه می شوید که هر دکتری یک قیمت متفاوتی را به شما می گوید .

اما ما به شما توصیه میکنیم که ابتدا دکتر متخصص تان را براساس سابقه کاری و تجربه ومشاهده ی  نمونه کارهای انجام داده  اش انتخاب کنید و سپس هزینه را در مرحله ی بعد قرار دهید. 

نکات مربوط به عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی بیشتر به چه منظوری انجام می شود؟

همانطور که می‌دانید جراحی بینی بنا به یکی از دلایل زیبایی و یا درمانی انجام می‌شود. معمولا افرادی که در سیستم تنفس خود مشکل دارند، بیشتر به دلایل درمانی سراغ این جراحی بینی رفته و قصد تغییر زیادی در ساختار بینی خود را ندارند. در حالی که بیشترافراد، بنا به دلایل زیبایی بینی خود  قصد انجام این عمل جراحی را دارند. جراحی بینی های استخوانی یکی از انواع جراحی بینی است که معمولاً هدف از انجام آن، ایجاد تغییرات گسترده در ساختار بینی نیست. عمل بینی استخوانی بیشتر به سبک طبیعی راحت تر و زیباتر است و کسانی که بینی استخوانی دارند معمولا این روش را برای جراحی بینی خود انتخاب می کنند.

اما در روش عمل طبیعی بینی، هدف تنها ایجاد یک تغییر کوچک و یا حل یک مشکل پزشکی است. بنابراین، تغییری در ساختار اصلی بینی ایجاد نمی‌شود، خصوصاً پره‌های بینی؛ چرا که در سال‌های اولی که جراحی بینی به صورت گسترده در سطح ایران انجام می‌شد، به دلیل مهارت پایین بسیاری از پزشکان، برای ایجاد تغییرات مورد نظر فرد، پره‌های بینی دچار تغییرات زیادی می‌شد. این تغییرات گاهی به اندازه‌ای زیاد بود که نه تنها ظاهربینی و چهره ی فرد را دستخوش تغییرات زیادی می‌کرد، بلکه سیستم تنفسی فرد را نیز دچار مشکل میکرد.

نتیجه ی عمل بینی طبیعی بعد از جراحی باید چگونه باشد؟

نتیجه عمل بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی کار آسانی نیست و باید توسط کسی انجام شود که دارای مهارت کافی در این زمینه باشد و از دانش علمی لازم نیز برخوردار باشد تا بینی بیمار را به شکل طبیعی عمل کند.

نتیجه عمل بینی طبیعی باید به‌ گونه‌ای باشد که اگرکسی  بینی بیمار را دید متوجه نشود که او اقدام به جراحی زیبایی بینی کرده است. بنابراین برای اینکه بیمار جراحی بینی داشته باشد باید در مورد جراحی که می‌خواهد بینی او را عمل کند به‌ اندازه کافی تحقیق کند و فقط برای کوچک کردن بینی نزد جراح نرود بلکه باید علاوه بر کوچک‌تر کردن بینی به طبیعی بودن بینی هم توجه داشته باشد. با این‌ حال خیلی‌ها هستند که بدون توجه به  طبیعی بودن بینی و فقط برای کوچک کردن بینی نزد جراح می‌روند.

جمع بندی

کلینیک دکتر تهران بیوتی دارای بیشترین سابقه در زمینه جراحی بینی در ایران است که بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی را در تیم خود دارد. عمل بینی در این مجموعه به دو روش باز و بسته انجام می شود. نمونه کارهای عمل بینی گوشتی و استخوانی در بخش نمونه کارها قرار داده شده که می توانید تصاویر قبل و بعد از جراحی را مشاهده نمایید.

آیا ریمل های ضدآب باعث کوتاهی مژه می شود؟

learnroz بازدید : 5 دوشنبه 08 دي 1399 نظرات ()

استفاده از ریمل در بین خانم ها بسیار محبوب و پرکاربرد شده است. با زدن ریمل می توان جذابیت چشم ها را چند برابر کرد و روی اطرافیان تاثیر مثبت گذاشت. 

البته افزایش زیبایی به خاطر استفاده از ریمل یک روی سکه است و روی دیگر آن ، کوتاه شدن و شکننده شدن مژه ها است .

البته نگران نباشید؛ در این مقاله با روبی سان همراه باشید تا به شما آموزش دهد که چگونه دچار مشکل کوتاهی مژه در اثر استفاده از ریمل نشوید.

مایع و برس ریمل چه تفاوتی ایجاد می کند؟

اینکه تاثیر ریمل چیست را مایع و برس آن مشخص می کند. اگر هنگام خرید ریمل دقت کرده باشید برسی که درشت تر از بقیه براش های ریمل است می تواند تاثیر حجم دهندگی به مژه های شما اضافه کند. برسی که نازک است و مویچه های دندانه مانند دارد می تواند مژه های شما را بلند کند. یا برسی که منحنی مانند است می تواند مژه های صاف و بی حالت شما را حالت دهد و فر کند.

البته این تاثیرگذاری با کمک مایع درون ریمل امکان پذیر است. 

انواع ریمل کدامند؟

ریمل مدل های متفاوتی دارد که شما باید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. ریمل حجم دهنده، بلند کننده .و حالت دهنده نمونه هایی از انواع ریمل است که هر کدام تاثیر متفاوت یروی چشم های شما می گذارد.

بر چه اساسی ریمل مناسب خود را انتخاب کنیم؟

اینکه مژه های شما چه خصوصیاتی دارد و دوست دارید چه ویژگی هایی به آن ها اضافه شود به شما کمک میکند که ریمل مناسب خود را انتخاب و خریداری نمایید.

چه نوع ریملی برای شما مناسب است؟

اگر بتوانید ریملی مناسب با چشم هایتان خریداری نمایید میتوانید مطمئن باشید که ریمل به چشم های شما آسیب نخواهد زد. اما حتما با این عبارت برخورد کرده اید که ریمل می تواند باعث کوتاهی مژه های شما شود.

چه نوع ریمل مژه های شما را کوتاه می کند؟

مایع ریمل در دو نوع ضدآب و بر پایه آب به بازار معرفی شد. ریمل هایی که ضدآب هستند در واقع بر پایه روغن هستند. این نوع ریمل ها در مجاورت با رطوبت و آب پاک نمی شوند، به زیر چشم هایتان نمی ریزد و زیر آن را سیاه نمی کند؛ در نتیجه شما می توانید در هر موقعیتی حتی شنا از آن استفاده نمایید و آرایش چشم های خود را حفظ کنید.

اما کمی صبر کنید. گول تبلیغات این نوع ریمل را نخورید.

چگونه ریمل های ضد آب باعث کوتاهی مژه می شود؟

این نوع ریمل به سختی از روی مژه ها پاک می شوند. برای پاک کردن این ماده آرایشی باید از پاک کننده های قوی آرایشی چشمک استفاده نمایید. البته همین پاک کننده به تنهایی کافی نیست. برای اینکه بتوانید خیلی خوب آن را از روی مژه هایتان بردارید باید کمی فشار وارد نمایید. و این باعث آسیب رساندن به چشم و مژه ها می شود.

زمانی که شما از ریملی استفاده می کنید که به سختی از روی مژه پاک می شود راه های تنفس را روی مژه ها می بندد در نتیجه مژه به مرور زمان و در اثر استفاده مرتب ضعیف می شود.

زمانی که شما دارید برای پاک کردن ریمل از روی چشم هایتان تلاش می کنید این تارهای نازک و ضعیف شده مژه زیر فشارهایی که شما وارد می کنید می شکند. در نتیجه مژه هایتان کوتاه خواهد شد. بدترین آسیبی که یک ریمل می تواند به مژه هایتان وارد کند ریزش مژه است که در مورد ریمل های ضد آب بسیار اتفاق م یافتد.

جمع بندی

در خرید ریمل همیشه سعی کنید نمونه های اصل و اورجینال را در سبد خرید خود قرار دهید. چشم عضو بسیار حساسی از بدن است و بایستی در هنگام خرید ریمل ، توجه ویژه ای به کیفیت ریمل داشته باشید. اگر کیفیت لازم را نداشته باشد می تواند به چشم تان آسیب بزند. 

برای خرید ریمل اصل باید به فروشگاه های معتبر آرایشی مراجعه نمایید. روبی سان یک برند ایرانی ایتالیایی است که در فرمولاسیون ساخت آن از مواد اولیه با کیفیت و اصل استفاده شده است تا علاوه بر زیبایی، از سلامت چشم و مژه های شما محافظت کند.

آموزش خرید پنکک مرغوب با صرف کمترین زمان

learnroz بازدید : 5 سه شنبه 02 دي 1399 نظرات ()

خرید پنکک مرغوب بسیار مهم است. چرا که با زدن یک پنکک خوب ، آرایش شما بسیار دلنشین و طبیعی جلوه می کند. استفاده از پنکک دوام و ماندگاری آرایش را نیز بسیار افزایش می دهد. 

امروزه با توجه به تنوع بالا ابزارهای آرایشی در بازار ، انتخاب و خرید یک پنکک عالی با معقول ترین قیمت ، بسیار سخت و طاقت فرسا شده است.

پس چطوری پنککی بخریم که استاندارد باشد و از کیفیت آن راضی باشیم؟ در این مقاله می خواهیم روش های خرید پنکک خوب را به شما نشان دهیم تا وقت خود را بیهوده تلف نکنید. پس با ما همراه باشید.

اولین قدم ، تشخیص نوع پوست است.

آیا پوست صورتتان را می شناسید؟ چرب است یا خشک؟ چه میزان آب زیر پوست خود دارید؟ می دانید که اگر لوازم آرایشی را براساس پوستتان انتخاب نکنید لوازم آرایشی تاثیر معکوس روی آرایشتان دارد؟ به جای زیباتر شدن شما را زشت می کند؟

همان طور پوست های مختلفی داریم، هنگام خرید پنکک و کرم پودر باید دقت کنیم که این اختلاف ها در نوع پنکک انتخابی ما رعایت شده باشد.

خرید پنکک برای کدام نوع پوست مناسب است؟

اگر به صورت کلی بخواهیم به پنکک نگاه بیندازیم، به دلیل ماهیت پودری مانند بودن پنکک، برای پوست های چرب بسیار مناسب تر است.

رنگ پنکک را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟

در کنار سلامت پنکک و توجه به کیفیت آن، باید به رنگ پنکک هم توجه کنید. اگر می خواهید این ابزار آرایشی بالاترین تاثیر را پوستتان داشته باشد، هنگام خرید پنکک باید به رنگ پوستتان هم توجه داشته باشید و آن را با توجه به تنالیته پوستتان انتخاب کنید. رنگ مناسب با چهره تان را بشناسید حالا اگر یک درجه روشن تر یا تیره تر استفاده کردید باز هم صورتتان زیبا خواهد بود و از حالت طبیعی و نرمال خارج نمی شود.

ویژگی هایی که باید هنگام خرید پنکک مدنظر قرار دهید.

پنکک میتواند چربی روی پوست که هر چند ساعت توسط پوست تولید می شود را کنترل کند. در نتیجه از جوشهایی که از چربی زیاد روی پوست ایجاد می شود جلوگیری می کند.

پنکک باید کاور و پوشانندگی بالایی برای پوستتان ایجاد کند. پس هنگام خرید تست پنکک انجام دهید تا از میزان پوشانندگی آن مطمئن شوید. پنکک های مرغوب کل لکه های موجود روی پوست را می پوشاند و به مدت بیشتری روی پوست باقی می ماند. اما در مقابل خرید پنکک نامرغوب و فیک می تواند چهره نازیبا برایتان بسازد که خیلی سریع هم از روی پوستتان پاک می شود. پوشانندگی پنکک اصل و مرغوب به قدری بالا است که می تواند شما را از استفاده از کرم پودر بی نیاز کند.

استفاده از پنکک غیر اصل ، چه آسیب هایی به پوست می زند؟

اگر بعد از اینکه روی پوستتان پنکک زدید و دیدی که صورتتان خشک شده، پوسته پوسته شده و به خارش افتاده بدانید که یا پنککی که خریداری کردید مناسب پوست شما نیست و یا اینکه پنکک شما اصل و درجه یک نیست. در هر دو حالت پیشنهاد میکنیم که استفاده از این نوع پنکک را محدود کنید تا بیشتر از این به پوستتان آسیب نزنید.

چگونه پنکک اصل را از غیر اصل تشخیص دهیم؟

هنگام خرید پنکک دقت کنید که بافت آن نرم و ابریشمی باشد. پنکک های سفت و سخت تقلبی هستند. پنککی که استاندارد است میزان چربی و آب کنترل شده ای دارد که باعث شود روی پوست به خوبی بخوابد. اما پنکک تقلبی روی صورت شما می ماسد.

خرید پنکک تقلبی می تواند به پوستتان آسیب جدی بزند. شما پنکک را به پوستتان می زنید که لکه های قهوه ای پوستتان را بپوشانید. اما اگر پنکک تان تقلبی باشد خودش می تواند باعث ایجاد لکه های تیره روی پوست شود.

نحوه استفاده از پنکک بر روی پوست چگونه است؟

هنگام خرید پنکک دقت کنید که ابزار آرایشی تان دارای پد مخصوص باشد. با کمک این پد، پنکک را میتوانید بهتر روی صورتتان پخش کنید. اگر پنکک پد نداشت حتما از یک براش یا قلمو استفاده کنید.

جمع بندی

استفاده از لوازم آرایشی اصل ، اهمیت زیادی دارد چرا که اگر به این نکته بی توجه باشید ، سلامت پوست شما به خطر بیافتد. شما می توانید پنکک اصل را با قیمتی معقول از سایت روبی سان به راحتی خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید. 

روبی سان برندی معتبر و جهانی است که در فرمولاسیون ساخت آن از مواد طبیعی و با کیفیت مثل عسل استفاده شده است تا زیبایی و شادابی را برای پوست شما به ارمغان آورد.عمل بینی بدون تامپون

learnroz بازدید : 9 چهارشنبه 26 آذر 1399 نظرات ()

تامپونی که بینی بیماران را به شدت نشان می دهد و باعث تورم و کبودی بیشتر در جراحی زیبایی بینی می شود ، دیگر توسط بسیاری از جراحان استفاده نمی شود. متخصصان به تازگی عمل بینی بدون تامپون را پیشنهاد میکنند.

جراحی زیبایی بینی انواع مختلفی از تامپون ها است که در عمل جراحی زیبایی بینی استفاده می شود. بانداژ فشاری فشرده شده در بینی که قبلاً استفاده شده بود ، از نفس کشیدن بیمار پس از عمل جلوگیری کرده و باعث خونریزی و درد شد. چنین مواردی بیماران را به اجتناب از عمل جراحی زیبایی بینی سوق می داد.

عمل زیبایی بینی

در جراحی زیبایی بینی بدون تامپون ؛ از ابزار خاصی به نام سوراخ کننده داخل بینی استفاده می شود. از تامپون بینی استفاده نمی شود. از آنجا که بینی بیمار مسدود نشده است ، او می تواند به راحتی از طریق بینی نفس بکشد. نیازی به تمیز کردن اضافی در داخل بینی نیست. بخیه های محلول با این ابزار در بینی قرار می گیرند. بخیه ها پس از عمل نیازی به برداشتن ندارند. آنها حدود 10 روز بعد به خودی خود حل می شوند.

درست است ، برداشتن بسته بندی بینی پس از یک عمل دردناک بود ، مهمترین دلیل این امر ، انجام آن در گذشته بود. تامپون های بینی اساساً به دو دلیل وارد می شدند:

برای حفظ موقعیت مرکزی تیغه بینی حداقل تا زمانی که توسط فیبروز cicatricial (زخم) تثبیت شود.

برای جلوگیری از خونریزی هایی که می تواند از تیغه بینی یا گلدان رخ دهد.

همچنین باید تشخیص داده شود که هماتوم سپتوم بینی ، که شامل جمع آوری خون در داخل تیغه بین دو دیواره مخاط آن است ، می تواند عواقب بسیار جدی داشته باشد ، از جمله آسیب شدید به شکل خارجی بینی.

بنابراین بینی مملو از تامپون های گازی بود که بعد از 4–5 روز یا حتی بیشتر توسط برخی از جراحان برداشته شد. در این دوره گاز خشک می شود و برداشتن آن می تواند دردناک باشد.

عمل بینی بدون تامپون

می توان اظهار داشت که امروزه تامپون تنها در موارد بسیار خاص لازم است.

در واقع می توان بدون استفاده از تامپون ، جای بخیه داخلی را که بدون بخاطر مزاحمت بیمار از بین می رود ، در محل خود نگه داشت. توربین ها نیز در صورت لزوم با استفاده از فرکانس های رادیویی یا سایر روش های "نرم" که از خونریزی جلوگیری می کنند و بنابراین نیازی به تامپون ندارند ، درمان می شوند.

در نتیجه این تکنیک ها ، تامپون بینی امروزه در کمتر از 5٪ از جراحی های زیبایی بینی * استفاده می شود و در واقع فقط در مواردی که شامل بازسازی اساسی تیغه بینی باشد استفاده می شود.

دکتر تهران بیوتی با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت گذاری به شما عزیزان هستند.

فروش پودر سنگ به صورت فله ای

learnroz بازدید : 13 سه شنبه 25 آذر 1399 نظرات ()

برای ساخت یک آپارتمان همواره باید از مصالح مناسب استفاده کرد که یکی از مهمترین آنها پودر سنگ فله است چون واقعا در قسمتهای مختلفی از یک ساختمان کاربرد زیادی دارد. با توجه به ارزش بالایی که خاک سنگ فله ای دارد فروش پودر سنگ در سایت پودرسازان با قیمت ویژه و ارزانی انجام می شود تا مشتریان و کارفرمایانی که به دنبال تهیه خاک سنگ فله ای هستند بتوانند آن را تهیه کنند. پودر سنگ مورد نیاز شما توسط پودرسازان قم در مدت زمان مشخصی ارسال میشود.

پودر سنگ چیست و چگونه تولید می شود ؟

آرد سنگ یا پودر سنگ یا خاک سنگ که به زبان لاتین به آن  Rock Flour می گویند؛ به مواد ریز و آرد مانندی که حاصل از کوبیده شدن و ساییدن سنگ ها برروی هم به دو نوع طبیعی و مصنوعی استخراج میشود. در طبیعت بر اثر ساییده شدن لایه های مختلف زمین و کانی های موجود در سطح زمین و برخورد سنگ ها با یکدیگر، قسمتی از آن به صورت پودر و آرد درمی آید. اما برای تولید صنعتی پودر سنگ از دستگاه ها و ابزار آلات مختلف و ماشین آلات مرتبط به سنگ کوبی استفاده می شود که به وسیله ی فک های قدرتمند و نیروی مکانیکی این دستگاهها اقدام به کوبش و خرد کردن سنگ ها می کنند و در درجات و دسته بندیهای مختلف به تولید آرد سنگ اقدام می کنند.

فروش پودر سنگ

فروش پودر سنگ فله ای و کیسه ای و قیمت هر کدام

بعد از استخراج  پودر سنگها از معادن و کانی سنگ های مختلف، آرد سنگ ها را براساس ذرات دانه های آنها دسته بندی می کنند، به عنوان مثال خاک سنگ دانه درشت ماسه ای، خاک سنگ نرم و آرد مانند، یا خاک سنگ سفید رنگ، خاکستری، کرمی یا قهوه ای و...سپس این دسته بندی ها را در وزن های مختلف بسته بندی و برای مصارف و کاربردهای متنوع آماده ی پخش و توزیع به کارخانه ها و مصالح فروشی ها میگردد.

بسته بندی پودر سنگ در وزن های 20 تا 50 کیلوگرمی و به صورت کیسه ای و فله ای انجام می شود که معمولا برای مصارف عمده بسته بندی به صورت فله ای رایج تر و به صرفه تر است. قیمت خاک سنگ فله ای در بازار مصالح بر اساس کاربرد و وزن آنها متفاوت است، به طور مثال میانگین قیمت یک فلهای 20 کیلوگرمی در بازار مصالح داخلی البته به نوع کیفیت سنگ آن هم بستگی دارد اما معمولا حدود 16000 تومان تا 20000 تومان به فروش میرسد.

فروش پودر سنگ به دو صورت فله ای و کیسه ای یا پاکتی به مشتریان انجام میگیرد. که شرکت پودرسازان قم  در سه نوع ساختمانی ، مل و جوشقان ممتاز تولید به صورت فله ای به بازار عرضه می گردد .

فروش پودر سنگ فله ای

فروش پودر سنگ فله

فروش پودر سنگ کربنات کلسیم یا پودر سنگ آهک در نوع مصارف صنعتی معمولا به صورت فله ای انجام می شود . این امر سبب کاهش تامین هزینه مواد اولیه برای صاحبان صنعت و کسب و کارهای ساخت و ساز می گردد .

فروش پودر سنگ کیسه ای

فروش خاک سنگ برای کاربردهای ساختمانی به صورت کیسه ای انجام می گردد. گرچه فروش به صورت فله ای نیز در این بخش رایج می باشد.اما در حوزه هنر برای مثال برای ساخت مجسمه های تزئینی و یا ایجاد یک اثر نقاشی فروش فله ای رایج تر است.

عمل زیبایی بینی چه انواعی دارد؟

learnroz بازدید : 8 شنبه 22 آذر 1399 نظرات ()

نظر شما راجع به زیبایی چیست؟ فکر می کنید زیبایی امری ذاتی است یا اکتسابی؟ فکر می کنید انسان ها تنها می توانند زیبا به دنیا بیایند یا اینکه می توان بعد از به دنیا آمدن به زیبایی بیشتری رسید؟ انسان ها ویژگی های ظاهری مختلفی دارند که برخی زیبا و برخی نازیبا به نظر می رسند. اما نکته این است که انسان با تغییر چهره خود یا آراسته شدن می تواند زیباتر به نظر برسد. این تغییر گاهی با آراسته کردن مو و ظاهر یا آرایش کردن انجام می‌شود. امروزه انسان با پیشرفت هایی که در تکنولوژی و فنون پزشکی داشته، سطح تغییراتی که می تواند در بدن خود اعمال کند را افزایش داده است. یکی از این اعمالی که برای ایجاد تغییر و رسیدن به زیبایی مطلوب تر ابداع شده، عمل زیبایی بینی است. عمل هایی که روی بینی صورت می‌گیرد، به هدف های مختلفی انجام می‌شود. به جز زیبایی عمل بینی ممکن است به اهداف دیگری مانند اصلاح ساختار اسکلتی و رفع مشکلات تنفسی نیز انجام شود.

عمل زیبایی بینی

عمل بینی اصلاحی

یکی از عمده ترین دلایل جراحی های بینی به هدف اصلاح عملکرد، انحراف تیغه‌ی بینی است. مشکلات دیگری مانند پولیپ و تورم بافت های بینی نیز ممکن است جراحی های پیچیده تری را طلب کند که اغلب مستلزم استفاده از روش های آندوسکوپیک است.

عمل زیبایی بینی

این نوع عمل به طور خاص برای ایجاد تغییر ظاهری در بینی و شکل دهی تناسب جدید به صورت است. مشکلات تنفسی مانند انحراف تیغه‌ی بینی و رشد بیش از اندازه شاخک های بینی به طور همزمان با عمل زیبایی بینی قابل اصلاح است. اما اختلال پولیپ بینی و سینوزیت مزمن باید به طور جداگانه تحت درمان قرار گیرد.

عمل زیبایی بینی درمانی

انواع عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی عروسکی

در عمل بینی به روش عروسکی، زاویه‌ی بین بینی و لب بیشتر از 90 درجه خواهد شد. در نتیجه قوس بیشتری روی بینی ایجاد می‌شود و نوک بینی به سمت بالا کشیده می‌شود. برای بینی های گوشتی این عمل مناسب نیست. برای انجام عمل بینی عروسکی به مهارت بالایی از جانب جراح نیاز است تا فرد به مشکلات تنفسی جانبی مبتلا نشود. اگر این اتفاق بیافتد، عمل بینی ترمیمی برای بینی عروسکی بسیار سخت خواهد بود.

عمل زیبایی بینی طبیعی

عمل زیبایی بینی به صورت طبیعی در زاویه‌ی بینی و لب و پره های بینی تغییر ایجاد نمیکند. در این عمل فقط عیوب ظاهری مانند قوس و برآمدگی و انحراف بینی از بین می‌رود. این نوع عمل زیبایی بینی مورد توجه آقایان قرار می‌گیرد چرا که به چهره‌ی مردانه‌ی آن ها خللی وارد نمیکند.

تغییرات انجام شده در عمل بینی طبیعی محسوس نیست و اطرافیان فرق قبل و بعد عمل را به سختی متوجه می‌شوند.

- اما نوع دیگری از عمل زیبایی بینی وجود دارد که ویژگی های مشترکی از عمل زیبایی فانتزی و طبیعی را دارد. به این نوع عمل زیبایی بینی نیمه فانتزی می‌گویند. در این عمل عیوب ظاهری بینی برطرف می‌شود و قوس بسیار کمی روی بینی ایجاد می‌شود. امروزه این نوع عمل زیبایی بینی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

روش عمل زیبایی بینی

نتیجه‌ی عمل زیبایی بینی

نتیجه عمل زیبایی بینی به شکل مستقیم تحت تاثیر مهارت و تجربه پزشک جراح است. عمل زیبایی بینی اگر به شکل صحیح انجام نشود می تواند بر تنفس تاثیر منفی داشته باشد. اگر پس از عمل زیبایی بینی دچار مشکلات تنفسی شدید باید بعد از مدتی عمل ترمیمی بینی انجام دهید. بنابراین بهتر است که در انتخاب جراح خود نهایت دقت را به خرج دهید و مشاوره های لازم را پیش از انجام این انتخاب دریافت کنید. انتظارات خود را از عمل زیبایی بینی مطرح کنید. پزشک با توجه به نوع بینی شما که استخوانی است یا گوشتی در مورد نتیجه عمل برای شما توضیحات کامل را می‌دهد.

نقش وکیل آنلاین در شکایت از کارفرما

learnroz بازدید : 7 شنبه 15 آذر 1399 نظرات ()

در بیشتر شغل ها شما افرادی را خواهید دید که به عنوان کارفرما، مسئولیت تعداد زیادی کارگر را به عهده دارند. در شرکت ها نیز یک مدیر عامل و تعداد زیادی کارمند وجود دارد که بر اساس خواسته های مدیرعامل، کارها را پیش میبرند.

اما گاهی اوقات به دلایلی بین کارگر و کارفرما مشکلات و اختلافاتی به وجود می آید که منجر به شکایت از کارفرما می شود. در این مواقع اهمیت وکیل آنلاین نمایان می شود که در این مقاله می خواهیم درمورد آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین چیست

وکیل آنلاین قابلیت جدید و مدرنی است که در موسسه های حقوقی از جمله شهرداد، بسیار رواج یافته است. به جای اینکه یک وکیل پایه یک دادگستری استخدام و هزینه زیادی بکنید می توانید از وکیل آنلاین با هزینه بسیار کمتر مشاوره بگیرید.

وکیل آنلاین، یک وکیل یا قاضی است که در حوزه خاصی از قانون مانند قوانین کیفری، قضایی و خبره و متخصص است و می تواند راه حل های درست و منطقی به موکلش ارائه دهد. 

دلایل و موارد شکایت از کارفرما

 • شکایت بابت عدم انعقاد قرارداد

قرارداد بین کارگر و کارفرما می تواند کتبی یا شفاهی باشد. مواردی از قبیل مقدار حقوق ماهیانه و پاداش، نوع کار یا حرفه ای که کارگر به آن مشغول است، مکان محیط کار، تعداد ساعت کاری، مدت قرارداد، تعداد مرخصی ها، تاریخ انعقاد قرارداد باید حتما در قرارداد کار به طور صریح ذکر شود.

 • شکایت بابت عدم پرداخت حقوق

طبق قرارداد کتبی یا شفاهی که بین کارگر یا کارفرما بسته می شود اگر کارفرما مقدار حقوق توافق شده یا پاداش و مزایای کارگر را پرداخت نکند، کارگر می تواند با ارائه مدارک بیمه تامین اجتماعی به اداره کار مراحل شکایت از کارفرما را طی کند.

خدمات وکیل آنلاین

 • شکایت بابت عدم اجرای قوانین کار

بسته به نوع قرارداد شرایطی در آن ذکر می شود که اگر یکی از آنها رعایت نشود کارگر می تواند از کارفرمایش شکایت کند. مواردی مانند مرخصی زایمان، شیردهی، کار کردن افراد نوجوان، اضافه کاری، کار در شب و غیره از این قبیل هستند.

 • شکایت از کارفرما بابت عدم پرداخت بیمه

طبق ماده ۱۴۸ قانون کار، کارفرما باید از همان ابتدای انعقاد قرار داد استخدام، کارگر را بیمه کند و به سازمان تامین اجتماعی بیمه پرداخت کند. حق بیمه بر اساس روز و ساعت محاسبه می شود. بیشتر موارد شکایت از کارفرما عدم بیمه کردن کارگر است.

وکیل شکایت از کارفرما

اهمیت وکیل آنلاین

چنانچه قصد شکایت از کارفرما را دارید، احتمالا بدون راهنمایی های یک وکیل کاربلد با مشکلاتی مواجه خواهید شد. پس بهترین راه برای رسیدن به حق خود، مشورت با وکیل آنلاین می باشد.

وکیل آنلاین پس از شنیدن صحبت های شما و برررسی تصاویر مدارک، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

برای آشنایی با خدمات وکیل آنلاین و دریافت مشاوره می توانید به وبسایت شهرداد مراجعه نمایید. در شهرداد شما می توانید از اپلیکیشن حقوقی این مجموعه نیز به صورت رایگان استفاده کنید.

احراز هویت با سامانه امتا چگونه است؟

learnroz بازدید : 19 چهارشنبه 12 آذر 1399 نظرات ()

دنیای امروز، یک دنیای دیجیتالی است. اگر به اطراف خود نگاه کنید متوجه میشوید که همه کارها را با استفاده از تکنولوژی و اینترنت انجام می دهیم. خیلی از خریدهای روزانه ما از سایت های آنلاین انجام می شود. برای اینکه در یک سایت اینترنتی ثبت نام کنید و بعد از خدمات آن استفاده کنید باید در مرحله اول احراز هویت انجام شود. احراز هویت دیجیتال همیشه یکی از چالش های وب مستران بوده اما با ورود سامانه احراز هویت امتا همه چیز تغییر کرد. در این مقاله قصد داریم صفر تا صد سامانه احراز هویت امتا را برای شما بازگو کنیم پس با ما همراه باشید.

احراز هویت

روش های احراز هویت 

 

 • استفاده از توکن

توکن یک ابزار الکترونیکی است که از آن برای تولید رمز دوم یا رمز یکبار مصرف استفاده می شود. اساس کار توکن به این صورت است که کاربر با هر بار ورود به توکن یه رمز یکبار مصرف دریافت می کند. این رمز، یک رمز منحصر به فرد است و هیچ کس این پسورد را ندارد.

 

 • احراز هویت آنلاین با رمز عبور

یکی از قدیمی ترین روش های احراز هویت دیجیتال، استفاده از رمز عبور است؛ به طوری که هر کاربر برای خودش یک رمز عبور انتخاب می کند و هنگام ورود به سایت از آن استفاده می کند.

 

 • سامانه احراز هویت امتا

سامانه ای که چندین سال است برای تشخیص کاربران ایجاد شده و کسب و کارهای آنلاین زیادی از سامانه امتا استفاده می کنند. در ادامه به توضیح نحوه کار سامانه احراز هویت امتا می پردازیم.

 

 • احراز هویت با پیامک

از طریق پیامک یک رمز یکبار مصرف که مدت زمان خاصی برای استفاده دارد به گوشی تلفن همراه شما ارسال می شود. بانک ها از سال پیش برای احراز هویت دیجیتال برای کارت های بانکی، از احراز هویت پیامکی استفاده می کنند که روش بسیار کارآمد است.سامانه احراز هویت امتا

نحوه کار سامانه احراز هویت امتا به چه صورت است؟

 نحوه کار سامانه احراز هویت امتا به این صورت است که کاربر دیگر نیازی نیست برای ورود به هر سایتی یک رمز عبور منحصر به فرد و متفاوت را به خاطرش بسپارد. با این سامانه کاربران می توانند یک رمز را داشته باشند. کسب و کارهای آنلاین هم با استفاده از این سامانه می توانند احراز هویت دیجیتال کاربرانشان را به راحتی و در فضایی امن انجام بدهند.

این سامانه برای اولین بار برای شرکت های سایپا و ایران خودرو طراحی شد اما در پی موفقیت های این سامانه، سایت های اینترنتی دیگر در حوزه های متفاوت از آن استفاده می کنند. ساز و کار این سامانه این است که برای ورود و ثبت نام کاربر، سامانه به منابع اطلاعاتی حاکمیتی متصل می شود و اطلاعات هر شخص را دریافت می کند و به این ترتیب هر شخص تنها یک بار می تواند ثبت نام کند و تنها صاحب حساب می تواند وارد این سامانه شود. 

 

کسب و کارها بر اساس نوع محصول یا خدماتی که ارائه می دهند میزان دسترسی که به اطلاعات مشتریان دارند را اعلام می کنند و در صورتی که مرکز توسعه تجارت الکترونیک این سطوح دسترسی را تایید کند در فهرست دسترسی های اطلاعاتی مجاز آنان قرار می گیرد.

یکی از قابلیت های پیشرفته در سامانه احراز هویت امتا این است که هر سایتی بسته به نوع کالا، خدمات و میزان فعالیتش می تواند برای کاربران انواع رمز عبور مانند رمز ایستا، OTP ، امضای الکترونیکی و پیامک ارزش افزوده را می توانند پیاده سازی کنند.

احراز هویت آنلاین

نتیجه گیری

برای اطلاعات بیشتر درباره سامانه احراز هویت امتا و خرید و فروش سیم کارت و دامنه اینترنتی می توانید به سایت معتبر رند مراجعه نمایید.
پنج تغییر قانون جدید صدور چک

learnroz بازدید : 7 شنبه 08 آذر 1399 نظرات ()

قانون صدور چک مصوب 16 تیرماه 1355 است که پس از تصویب بارها زیر تیغ اصلاحات قانونگذار قرار گرفته و دچار تغییراتی شده است. آخرین اصلاحیه‌ای که به قانون صدور چک وارد شده مربوط به تاریخ 13 آبان 1397 می‌باشد.

از آنجایی که یکی از اهداف قانونگذار در وضع مقررات مربوط به چک، بازدارندگی از صدور چک‌ برگشتی است، شرایط اقتصادی کشور و روند رو به افزایش تعداد چک‌های برگشتی، موجبی می‌شود تا قانونگذار با اصلاح قوانین مربوطه، تدابیر دیگری را به کار بندد تا مشکلات بازار اقتصادی را به حداقل برساند، از این رو، ممکن است اصلاحاتی که درباره برخی قوانین به تصویب می‌رسد، بیشتر از سایر قوانین باشد. 

چک برگشتی

در راستای تحقق هدف بازدارندگی در صدور چک برگشتی، یکی از ساز و کارها افزایش میزان نظارت بر اعطای دسته چک به متقاضیان و پیش‌بینی شرایط هرچه سختگیرانه‌تر برای آن جهت پیشگیری است که اینگونه ساز و کارها می‌تواند منجر به اطمینان بیشتر مردم به انجام معاملات خود از طریق چک و تبعاً جلوگیری از ارتکاب جرایم مختلف از جمله صدور چک برگشتی یا کلاهبرداری شود.

 در آخرین نسخه اصلاحی قانون صدور چک در سال 1397، ابزارهای قانونی جدیدی مدنظر قانونگذار قرار گرفته تا اهداف مذکور را جامه عمل پوشاند و نظام اقتصادی را در زمینه صدور چک برگشتی بیشتر به سامان برساند.  

پس از تصویب این اصلاحیه، بانک مرکزی با همکاری کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس و برگزاری جلسات متعدد با حضور نهادهای مربوطه، اقدام به بررسی ابعاد تغییرات نموده و  بر این اساس متعاقباً، بخشنامه شماره ۴۶۸۵۱۱‌‏.۹۷ مورخ ۲۸‌‏.۱۲‌‏.۱۳۹۷ مدیریت کل اعتبارات بانک مرکزی، برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شده است.

قانون چک برگشتی

پنج مورد مهم که به شبکه بانکی برای اجرا ابلاغ شده است از قرار ذیل است:

1- قبلاً بانک‌ها ده روز فرصت داشتند تا اطلاعات چک برگشتی را به بانک مرکزی گزارش دهند اما اکنون این مهلت ده روزه برای ارسال اطلاعات چک‌ برگشتی به سامانه بانک مرکزی، لغو شده و بانک‌ها مکلفند  به محض صدور گواهینامه عدم پرداخت، اطلاعات مذکور را به این سامانه ارسال کنند.

2- بر اساس تبصره ۲ ماده ۵ مکرر، اطلاعات چک‌های برگشتی اشخاص حقوقی در سابقه امضا کنندگان آنها نیز نمایش داده می‌شود و خروج اشخاص مذکور از شرکت، تأثیری در موضوع فوق ندارد.

3- در اصلاحات جدید پیش‌بینی شده که هر گواهی عدم پرداختی باید دارای کد رهگیری باشد، بنابراین بانک‌ها مکلف به درج این کد روی گواهینامه عدم پرداخت صادره بوده و به گواهینامه فاقد کد رهگیری در مراجع قضائی و ثبتی، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

وصول چک برگشتی

4- در مورد واریز کسری مبلغ چک به حساب توسط صادرکننده برای رفع سوء اثر از آن، مدت زمان مسدودی مبلغ در حساب قبلاً دو سال بود که به یک سال تقلیل یافته است.

5- چنانچه هر یک از مدارک مربوط به رفع سوء اثر از چک‌ برگشتی مانند لاشه چک، رضایت نامه رسمی از دارنده چک یا نامه رسمی از مرجع قضائی یا ثبتی ذیصلاح مبنی بر اتمام عملیات اجرایی در خصوص چک، به بانک ارائه گردد، پیش از یک سال از تاریخ انسداد مبلغ چک، بانک ملزم است نسبت به رفع انسداد از مبلغ مسدود شده اقدام نماید.

خلاصه: قانون صدور چک مصوب 16 تیرماه 1355 پس از تصویب بارها زیر تیغ اصلاحات قانونگذار قرار گرفته است. آخرین اصلاحیه‌ مربوط به تاریخ 13 آبان 1397 می‌باشد که اهم موارد آن، محدود به 5 مورد است. در صورت وجود هر سوالی در ارتباط با تغییرات جدید قوانین مربوط به چک، کارشناسان شهرداد پاسخگوی شما خواهند بود. 

تعداد صفحات : 6

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 56
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 34
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 39
 • بازدید ماه : 154
 • بازدید سال : 1,204
 • بازدید کلی : 2,522