loading...

learnroz

عمل زیبایی بینی و فرق بینی گوشتی و استخوانی

learnroz بازدید : 8 شنبه 02 اسفند 1399 نظرات ()

عمل زیبایی بینی محبوب ترین عمل زیبایی این سالها در کشور ماست. باورنکردنی ترین تغییراتی که یک نفر در چهره خود می تواند اعمال کند توسط عمل بینی قابل انجام است. شاید دیده باشید افرادی را که بعد از عمل بینی تغییر چشمگیری کرده اند و چهره آنها از این رو به آن رو شده است. این تاثیر فوق العاده عمل زیبایی بینی است.

عمل زیبایی بینی

دلیل تاثیر زیاد عمل زیبایی بینی روی چهره چیست؟

درون چهره اعضای متفاوتی وجود دارد که هر کدام به نوعی تاثیری روی زیبایی چهره می گذارند. لب ها، چشم و ابرو، گونه و بینی تاثیر خود را روی زیبایی قیافه دارند. اما اثر بینی کاملا متفاوت و منحصر به فرد است. زیرا بینی در مرکز چهره قرار گرفته و بخش زیادی از تصویری که از چهره افراد در ذهن بقیه می ماند مربوط به بینی است. بنابراین بدیهی است اگر بعد از تغییر فرم و اندازه بینی، چهره تغییر چشمگیری بکند. متناسب شدن بینی باعث می شود تمام اجزای چهره متناسب و زیبا به نظر برسند.

عمل زیبایی بینی روی فرم های مختلف بینی چه تاثیری دارد؟

بینی های افراد را بر اساس فرم و ساختار بینی می توان دسته بندی کرد. به طور کلی به بینی هایی که اندازه نوک و پهنای بزرگی دارند، پوست آنها ضخیم و چرب است و ساختار غضروفی آنها ضعیف است بینی گوشتی گفته می شود. در مقابل آن بینی استخوانی قرار دارد که این مدل بینی ساختمان محکمی دارد و پوست آن نازک و چربی روی پوست کم است. به خاطر تفاوت هایی که این دو فرم بینی با یکدیگر دارند، روش به کار رفته برای عمل این دو مدل بینی اندکی با یکدیگر متفاوت است.

جراحی بینی گوشتی چگونه است و چقدر تاثیر دارد؟

بینی های گوشتی به دلیل ساختار غضروفی ضعیفی که دارند، بینی های حساسی هستند. بنابراین باید روش خاصی برای جراحی آنها به کار گرفته شود. همچنین به دلیل اینکه بینی های گوشتی بعد از جراحی پتانسیل برگشت پذیری فرم خود را دارند، نیاز است به گونه ای عمل شود که فرم بینی پس از جراحی حفظ شود.

جراحی بینی گوشتی به طور معمول به روش باز انجام می گیرد. روش باز روشی است که در آن با برش زدن ناحیه زیر نوک بینی، پوست بینی از جای خود بلند شده و جراح به ساختمان بینی دسترسی کامل پیدا می کند. به این روش جراح می تواند تغییرات عمده ای را روی بینی اعمال کند.

جراحی بینی گوشتی

برای جلوگیری از برگشتن فرم بینی و افتادگی نوک بینی بعد از جراحی، نوک بینی با پیوند زدن غضروف یا بافت جایگزین تقویت می شود تا بینی دچار افتادگی نشود. در حالی که بینی های استخوانی کمتر به تقویت نیاز دارند.

جراحی بینی گوشتی معمولا عوارض وخیم تری نسبت به عمل بینی استخوانی دارد. به این دلیل که بینی گوشتی بافت ضعیف تری دارد و این بافت در واکنش به زخم های جراحی واکنش شدیدتری نشان می دهد.

سخن آخر

اگر چه جراحی بینی گوشتی چالش های بیشتری به همراه دارد، اما با به کار گیری روش های جدید و با مهارت جراحان عمل زیبایی بینی شانس موفقیت این جراحی همچنان بالاست. اگر می خواهید مطالب بیشتری درباره عمل زیبایی بینی بدانید می توانید به وبسایت دکتر تهران بیوتی مراجعه کنید.

تعرفه حق الوکاله

learnroz بازدید : 5 چهارشنبه 29 بهمن 1399 نظرات ()

یکی از موضوعاتی که افراد با گرفتن وکیل ممکن است با آن رو به رو شوند، تعرفه حق الوکاله می باشد. بعضی ها ممکن است آن را یک چالش فرض کنند.، در صورتی که این مورد به هیچ عنوان یک چالش نمی باشد اگر یک وکیل با تجربه و متخصص را در اختیار داشته باشید. در ادامه به نکات مهمی که باید در تعرفه حق الوکاله به آن توجه کنیم، می پردازیم.

تعرفه حق الوکاله

تعرفه حق الوکاله چگونه مشخص می شود؟

در انواع دعاوی که موضوع مورد بررسی آن ها اموال می باشد مانند: چک و یا سفته و موارد این چنینی، تعرفه حق الوکاله بر طبق ارزش و اعتبار مال مشخص شده تعیین می شود. این تعرفه کاملا براساس توافق بین وکیل و موکل می باشد.

به طور معمول برای دعاوی مالی، تعرفه حق الوکاله از 10 درصد ارزش خواسته آغاز می شود. اما این یک مورد تثبیت شده نمی باشد و گاهی کمتر و بیشتر می شود. این میزان بستگی به نوع دعوی، سختی و عوامل از این قبیل بستگی دارد.

مبلغی که به عنوان تعرفه حق الوکاله مشخص می شود متعلق به وکیل می باشد و برای مواردی نظیر: هزینه کارشناسی یا طرح دعوا، وجهی از طرف وکیل پرداخت نمی شود و تمامی این هزینه ها بر عهده خود موکل می باشد.

نحوه دریافت حق الوکاله

بهتر است به این نکته توجه شود که مبلغی که به عنوان تعرفه حق الوکاله در نظر گرفته شده، در همان آغاز کار باید به وکیل پرداخت شود. در مورد دعاوی کیفری، مبلغ تعیین شده جهت تعرفه حق الوکاله، چارچوب خاصی ندارد و معمولا تابع نوع دعوی مشخص شده، مراحل دادرسی و طرفین قرارداد می باشد.

نحوه دریافت حق الوکاله

پس از توافق طرفین در ارتباط با تنظیم قرارداد وکالت، یک سندی تهیه و تنظیم می شود تحت عنوان قراداد مالی که در آن میزان تعرفه حق الوکاله و نحوه پرداخت در آن مشخص شده است. عرف این است که ابتدا مبلغی به عنوان پیش پرداخت به وکیل اهدا می شود و باقی آن با روش هایی که در قرارداد مالی ذکر می شود پرداخت می شود.

آیا حق الوکاله مختص وکیل دادگستری می باشد؟

مسلما جواب خیر می باشد. در جاهایی که پرونده توسط وکیل مدنی نیز بررسی می شود، باید حق الوکاله ای پرداخت شود. این نکته نیز فراموش نشود که این حق، تابع مراحل دادرسی می باشد. یعنی برای هر مرحله یک تعرفه حق الوکاله جدا در نظر گرفته شده است.

جمع بندی

با توجه به پیچیدگی که این موضوع دارد، مشورت کردن با افراد متخصص در این زمینه می تواند کمک بسیار بزرگی برای متقاضیان باشد. شرکت ها حقوقی متعددی وجود دارند که می توانند در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار نیازمندان قرار دهند. موسسه حقوقی شهرداد یکی از این شرکت ها می باشد که با در دست داشتن متخصص ترین تیم وکلا می تواند در تمام مراحل رسیدگی به پرونده به شما کاملترین راهنمایی ها را ارائه دهد.

نکات مهم در نگارش لایحه

learnroz بازدید : 8 سه شنبه 28 بهمن 1399 نظرات ()

در یک دعوی حقوقی، اصحاب دعوا یعنی خواهان و خوانده یا هر کسی که نقشی در دادرسی دارد می تواند دلایل، دفاعیات و هر گونه گفته خود را در قالب یک لایحه که سابقا به آن عریضه گفته میشد به دادگاه ارائه دهد. لایحه دفاعیه در تمام دادگاه ها و مراجع دادگستری و غیر دادگستری کاربرد دارد. نگارش لایحه می تواند توسط خود شما یا وکیل انجام گیرد. در صورتی که نیاز باشد خودتان لایحه تنظیم کنید، باید با نحوه تنظیم آن آشنا باشید. در ادامه نکات مهمی را درباره نحوه نگارش لایحه بیان می کنیم.

نگارش لایحه

نحوه نگارش لایحه

در هر متن لایحه باید ابتدا مقدمات لازم را ذکر کرده، مستندات خود را ارائه دهید و در آخر خواسته خود را بیان کنید.

بخش های لایحه

·         مقدمه لایحه

در مقدمه باید ابتدا به شکل خلاصه شرحی از موضوع ارائه کنید و به مخاطب برسانید که موضوع حرف شما چیست و محل اختلاف کجاست. با شرح دادن منشا اختلاف و سابقه اختلاف این موضوع را به اطلاع قاضی برسانید.

·         متن لایحه

در قسمت متن لایحه باید وقایع اتفاق افتاده و استدلال خودتان به همراه ضمائم را درج کنید. از این موارد باید به خوبی استفاده کنید تا به ذهن قاضی جهت دهید تا بتوانید نتیجه مورد نظر خود را استنتاج کنید.

·         نتیجه لایحه

در قسمت نتیجه از مقدمه و دلایلی که ذکر شده است نتیجه خود را گرفته و بیان می کنید.

در نگارش لایحه به این موارد توجه کنید

 • به ظاهر و صورت لایحه بسیار اهمیت بدهید و نظم ظاهری آن را رعایت کنید. حتی در انتخاب فونت و اندازه آن توجه به خرج دهید. در صورتی که لایحه را به صورت دست نویس می نویسید سعی کنید با خط خوش بنویسید.
 • در نوشتن لایحه از کلمات درست استفاده کنید که منظور را به درستی برساند. همچنین در نوشتن به املای کلمات و قواعد دستوری توجه کنید. لحن نگارش لایحه نیز باید با احترام به قاضی و طرف مقابل دعوا باشد.
 • مخاطب خود را با کلمات درست خطاب کنید. به عنوان مثال اگر در مرحله اولیه قرار دارید، باید قاضی دادگاه بدوی را رئیس خطاب کنید. در مرحله تجدید نظر بایست قضات را عالی جناب خطاب کرد با توجه به اینکه این قضات عالی رتبه هستند.
 • در لحن خود احترام را نسبت به قاضی و دیگر قضات و طرف مقابل و وکیل وی رعایت کنید. همچنین باید در نگارش لایحه از به کار بردن الفاظ عامیانه خودداری کنید و از واژه های درست استفاده کنید.
 • از اغراق کردن در ادعاهای خود خودداری کنید. زیرا اگر قاضی تشخیص دهد دارید اغراق می کنید توجه او نسبت به اظهارات شما کم می شود.
 • لحن شما در لایحه نباید آمرانه و دستوری باشد. زیرا لایحه یک درخواست است و باید این درخواست را محترمانه به قاضی بیان کرد.
 • در نهایت بدانید که باید منظور خود را به صورت خلاصه و در کلمات واضح و قابل فهم بیان کنید تا سریعتر به نتیجه برسید.
نگارش لایحه

نتیجه گیری

نگارش لایحه آداب خاصی دارد که باید در نوشتن آن حتما این نکات را رعایت کنید. پیشنهاد ما این است که از یک وکیل کمک بگیرید تا بتوانید لایحه بهتر و حرفه ای تری ارائه دهید.

برای دانستن مطالب بیشتر درباره قوانین دادگاه های حقوقی می توانید به اپلیکیشن قوانین شهرداد مراجعه کنید.

بهترین فست فود کیش با طعم دلپذیر غذاهای سالم

learnroz بازدید : 13 دوشنبه 27 بهمن 1399 نظرات ()

بیرون غذا خوردن آن هم در فست فود، همیشه کاری لذت بخش و تفریح خوبی در کنار دوستان و خانواده است.حقیقتا طعم غذایی که آنجا سرو می شد، اولویت اول برای حضور در آن جا یا حتی سفارش به صورت غذای بیرون بر بوده است. ا

 البته مطالعات جدید نشان می دهد که غذاهای فست فودی چندان برای سلامت مفید نیستند. برای حل این مشکل و ارتقا سطح کیفی فست فودی ها، سوسیس کالباس گیاهی به بازار آمده و اگر یک فست فود بتواند غذای گیاهی مورد نظر مشتری را تامین کند، حتی فست فود می تواند میزبان گیاه خواران باشد که این امکان در بهترین فست فود کیش فودلند میسر است.

 در این مطلب با فودلند قصد داریم با معرفی بهترین فست فود کیش و همچنین روش استفاده از غذای بیرون بر در کیش، اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم که در زمان سفر به کیش، زحمت گشتن به دنبال بهترین فست فود کیش را نداشته باشید.

مزایای فست فود کیش 

معمولا و طبق معنای لغوی و عرف اروپایی کسی که به دنبال بهترین فست فود کیش می رود باید قصدش خرید یک غذا و صرف یک وعده با سرعت زیاد باشد. اگر Fast قرار است معنایی داشته باشد یعنی شما باید سریعا سفارش خود را دریافت کنید و بیشتر زمانی که در فست فود کیش حضور دارید، صرف خوردن غذا شود نه انتظار برای آماده شدن آن! 


بهترین فست فود کیش به نام فودلند است که  توانسته این توقعات را به خوبی برطرف کند تا به شما به موارد بعدی هم فکر کنید. شاید مهمترین چیز طعم غذا و منوی متنوع باشد. افرادی هستند که در ساندویچ موارد خاصی را دوست ندارند، مثل خیارشور،کاهو با پنیر و ... این که شما بتوانید موقع سفارش با یک منوی به اصطلاح wide طرف شوید و بعد از آن دغدغه های سلیقه ای خود را هم مطرح کنید، برای فست فود کیش در اولویت است. انواع ساندویچ ها، پیتزای آمریکایی و ایتالیایی به همراه پاستا در بهترین فست فود کیش موجود است.

سرویس بیرون بر بهترین فست فود کیش

مکان های تفریحی زیادی در جزیره ی زیبای کیش وجود دارد. برای خیلی از افراد تفریح و در کنار هم بودن به خصوص در طبیعت حرف اول را می زند. فودلند به این نظر و خواسته مشتری احترام گذاشته و با پیش بینی غذای بیرون بر در کیش از طریق سفارش آنلاین یا تلفنی خواسته های همه ی مشتری ها را مرتفع نموده است.

تجربه فودلند کیش 

یکی از عادت های من این است که تمام رستوران هایی را که تعریفشان را می شنوم، می روم تا حضوری تست کرده باشم. این عادت به هیچ وجه توصیه شده نیست چرا که شاید فودلند کیش یا بهترین رستوران های دیگری را پیدا کنید ولی وزنی زیاد همراه آن یافت خواهد شد. مگر به غذاهای رژیمی و سبزیجات روی آورده باشید. افرادی که رژیم های سبزیجات دارند هم می توانند به دنبال فودکورت کیش و غذای رژیمی باشند. از این حرف ها که بگذریم به بهترین فودلند کیش می رسیم. فودلند کیش توانسته قدرتش را به رخ بکشد. وقتی شما می توانید در یک فضای بزرگ و آرام تجربه ی هر نوع غذای دل انگیز را به همراه خانواده و دوستان داشته باشید، به جز این موضوع فقط ادب و احترام پرسنل باقی می ماند و چای قلیان و سالن دود آزاد بعد از صرف وعده ی غذایی در فودکورت کیش!

کلام آخر

فودلند کیش توانسته این امکانات را فراهم کند تا شما با خیال راحت از سفر به این جزیره ی زیبا لذت ببرید. برای چیدن یک سفر ایده آل به کیش آماده اید؟ ما به شما فصول خنک سال را پیشنهاد می کنیم.

برای تجربه لذت غذا خوردن در بهترین فست فود کیش در کنار خانواده، به شما مجموعه فودلند را پیشنهاد می کنیم. فودلند کیش علاوه بر بهترین فست فود کیش، بهترین رستوران و فودکورت را در جزیره زیبای کیش دارد.

فودلند کیش فرصتی عالی را برای تجربه ی غذاهایی که تا به حال نچشیده اید فراهم  میکند. خودتان را به دنیای طعم های متنوع فودلند بسپارید و اجازه دهید اولین خاطرات از طعم غذاهای جدید به بهترین شکل در ذهنتان ثبت شود. 

 

وکیل مهریه کیست و چه وظایفی دارد؟

learnroz بازدید : 9 شنبه 25 بهمن 1399 نظرات ()

همانطور که میدانید مهریه یکی از اساسی ترین حقوق مالی زنان است که در شرع و قانون کاملاً پذیرفته شده است. در برخی موارد ، ممکن است زنی بخواهد به طور قانونی مهریه خود را مطالبه کند. در این موارد ، زن می تواند مهریه خود را از طریق تماس با وکیل مهریه به طور قانونی دریافت کند.

در موارد مختلف در قانون مهریه ، که یکی از اساسی ترین حقوق مالی زنان است ، قوانینی وجود دارد که می تواند به همسر در رابطه با این قوانین مهریه و امور حقوقی کمک کند. مهریه زن در سند ازدواج وی ثبت می شود.

مزایای بی شماری برای زن در ثبت جهیزیه در سند ازدواج وجود دارد. یک مزیت این است که برای دریافت مهریه خود نیازی به دادگاه نیستید و می توانید با مراجعه به دفتر اجرای اسناد رسمی آن را اجرا کنید.

اما نقش وکیل مهریه در وصول مهریه چیست و چه وظایفی دارد؟ در این مقاله با شهرداد همراه باشید؛ تا با نکات حقوقی مربوط به مهریه و وکیل مهریه و وظایف آن بیشتر آشنا شوید.

از چه روش هایی می توان برای مطالبه مهریه اقدام کرد؟

برای مطالبه مهریه راه های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها اقدام به مطالبه مهریه خود کنید در ادامه شما را با این راه ها آشنا می کنیم.

 1. اقدام از طریق دادگاه با ارائه دادخواست مطالبه مهریه

 2. اقدام از طریق اجرای ثبت

 3. اقدام از طریق اظهارنامه ای از طرف زن به شوهر

وکیل مهریه کیست و چه نقشی دارد؟

در ارتباط با مهریه قوانین متعددی وجود دارد و اگر فردی با این قوانین آشنا نباشد دچار سردرگمی می شود و ممکن است حقوق وی در این زمینه پایمال شود. بنابراین همراهی یک وکیل مهریه در این زمان کمک بسزایی می کند.

وکیل مهریه فردی است که به صورت تخصصی در زمینه امور خانوادگی مخصوصا مهریه کار می کند و با تمام قوانینی که در ارتباط با این حوزه است آشنایی کامل دارد. به همین می تواند به شما کمک کند در کوتاه ترین زمان ممکن به حقوق مالی خود برسید.

همانطور که میدانید زوجه در اکثر مواقع در حالت عادی در خواست مطالبه مهریه خود را نمی کند. بلکه فقط در صورتی این کار را انجام می دهد که میخواهد اقدام به طلاق کند. پس یکی از اولین وظایف وکیل مهریه در ابتدای کار تلاش برای هدایت زوجین به سازش و آشتی است.

اما در صورتی که زوجین راضی به سازش نشوند و قصد جدایی داشته باشند و به این قصد اصرار ورزند زن به کمک وکیل مهریه خود می تواند از روش هایی که در ادامه ذکر خواهیم کرد اقدام به دریافت مهریه خود کند.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی نکات مهم در خصوص نقش وکیل مهریه پرداخته شد. با افزایش آگاهی زنان از حقوق مالی خود می توان از تضییع حقوق آنها در این حوزه جلوگیری کرد.

زمانی که با این مسئله دست و پنجه نرم می کنید، بهره مندی از مشاوره وکیل مهریه می تواند بسیار راهگشا باشد.

به کمک اپلیکیشن حقوقی شهرداد می توانید با وکلای مهریه و دیگر وکلای با تجربه در تمامی حزه های حقوقی در ارتباط باشید.


قفل یوکا،ابزاری لازم برای زندگی های امروز

learnroz بازدید : 6 یکشنبه 19 بهمن 1399 نظرات ()

 

قفل یوکا یکی از جدیدترین و بروزترین قفلهای دیجیتال می باشد . طراحی زیبا ، فناوری بروز و هوشمندانه و امکانات منحصر بفرد این مدل دستگیره اثر انگشتی باعث شده تا این محصول در زمانی کم بیشترین تقاضا و استقبال را نزد مشتریان داشته باشد. طراحی زیبا در رنگ بندی متفاوت و سهولت در باز و بسته شدن قفل دیجیتال درب و همچنین امنیت بالای این دستگیره به دلیل سه زبانه بودن مغزی آن انتخابی ایده آل جهت قفل دربهای ضد سرقت برای خریدار فراهم می نماید . دسترسی به قفل از طریق اثر انگشت ، رمز و استفاده همزمان آن یکی از مزایای قفل یوکا می باشد که کاربر می تواند نسبت به نوع کاربری و سلیقه خود از آن استفاده نماید . امکان باز و بسته شدن درب از طریق نرم افزار موبایل ( بلوتوث) یکی از ویژگیهای برتر قفل یوکا میباشد که باعث شده نسبت به محصولات مشابه متمایز گردد . این قفل دیجیتال را میتوان بعنوان قفل اثر انگشتی درب منزل ، قفل کارتی اماکن تجاری – اداری و قفل رمزی اتاق سرور و … استفاده نمود

.

قفل یوکا

ویژگی های قفل یوکا


شناسایی کاربر توسط رمز عبور


قابلیت شناسایی رمز عبور بین ۳ تا ۱۲ رقم


قابلیت استفاده از کدهای تصادفی


این امکان جهت بالا بردن امنیت برای عدم شناسایی و لو رفتن رمز عبور میباشد . قبل از وارد کردن رمز ، دستگاه ۲ عدد تصادفی به شما میدهد تا رد اثر انگشت بر روی همه اعداد باشد و رمز مشخص نشود

شناسایی کاربر توسط اثر انگشت

 

باز کردن و دسترسی به قفل از طریق اثر انگشت یکی از امکانات قفل یوکا میباشد . که توانایی شناسایی ۱۰۰ اثر انگشت مجزا را دارد.

شناسایی کاربر توسط کارت

 

همراه این مدل قفل یوکا دو عدد کی تگ میباشد و تا ۵۰ عدد کارت  را میتوان به قفل معرفی کرد.


قابلیت باز کردن درب با بلوتوث و گزارش گیری تردد

 

با نصب نرم افزار بر روی گوشی همراه ، امکان باز و بسته کردن درب از طریق تلفن همراه امکان پذیر می باشد . همچنین از طریق این نرم افزار امکان گزارش گیری از رفت و آمدها به سادگی امکان پذیر است.

قفل یوکا

سیستم ضد شوک 


در صورت وارد کردن هرگونه  ولتاژ غیر مجاز سیستم هشدار صوتی دستگیره فعال میشود و سیستم ورود برای چند دقیقه قطع می گردد


سیستم اعلان حریق


در صورت بروز آتش سوزی سیستم هشدار صوتی دستگیره فعال شده و به شما هشدار میدهدسیستم  تغذیه اضطراری


در صورت عدم توجه به آلارم دستگاه جهت تعویض و اتمام شارژ باتری دستگیره ، میتوان از یک منبع تغذیه کمکی            (باتری کتابی ۹ولت ) جهت تامین برق دستگیره استفاده کرد و به محض ورود توسط رمز، کارت یا اثر انگشت باتری قفل را تعویض نمود.


قفل اتوماتیک


به محض بسته شدن درب ، دستگاه به صورت اتوماتیک قفل می گردد  و ورود افراد غیر مجاز  امکان پذیر نمیباشد . پس از فعال شدن قفل اتوماتیک  ، درب از داخل توسط دستگیره  باز میشود .  فعال یا غیر فعال بودن این دستگاه به عهده خودتان میباشد. .


قفل یوکا


در ایران به علت قیمت پایینش مدل H-5100 محبوب است. این قفل در دو رنگ طلایی و نقره‌ای عرضه می‌شود. قیمت مناسب و ظاهر خوب قفل یوکا باعث شده طرفدارانی داشته باشد. لازم به ذکر است شرکت کارن می‌تواند این مدل را با نازل‌ترین قیمت و گارانتی شرکت کارن تهیه و عرضه نماید.

 

تولید پودر سنگ چگونه انجام می گیرد ؟

learnroz بازدید : 5 سه شنبه 30 دي 1399 نظرات ()

برای دانستن نحوه تولید پودر سنگ ابتدا بررسی می کنیم که پودر سنگ چیست و چه کاربردی دارد ؟

تولید پودر سنگ با کیفیت

پودر سنگ چیست ؟

پودر سنگ یا خاک سنگ یا آرد سنگ یکی از مصالح بسیار پرکاربرد و ارزان در صنایع مختلف به خصوص صنایع ساختمان سازی و عمران می باشد. به دلیل تقاضای بسیار بالایی که برای این مصالح وجود دارد کارخانه های بسیاری تولید پودر سنگ را انجام می دهند.

پودر سنگ چه کاربرد هایی دارد؟

از صنایع و مشاغلی که تولید پودر سنگ برای استفاده در آن ها انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سند بلاست
 • چسبندگی بیشتر بر روی قیر گونی جاده ها
 • خوراک دام و طور
 • برای تهیه داروها
 • خلق آثار هنری و مجسمه سازی
 • در تولید نوشابه های گاز دار
 • در تولید شیره انگور
 • تولید پودر سنگ برای استفاده به عنوان ملات
 • تهیه دوغاب برای درزگیری کاشی و سرامیک
 • در تولید بتن به دلیل چسبندگی و افزایش استحکام سازه ها
 • در کشاورزی
 • در معادن ذغال سنگ
 • جایگزین به جای گچ کاری در مناطق مرطوب و شرجی
 • در ترکیب با مواد نانو بسیار مناسب است.
 • ضدعفونی کردن آب و فاضلاب
 • ترکیب با سیمان سفید و استفاده در بنای ساختمان ها

تولید پودر سنگ چگونه انجام می شود ؟

تولید پودر سنگ به دو روش طبیعی و مصنوعی انجام می شود.آن بخش از پودر سنگی که توسط طبیعت تولید می شود به این شکل است که در طبیعت بر اثر ساییده شدن لایه های مختلف زمین و کانی های موجود در سطح زمین و برخورد سنگ ها با یکدیگر، قسمتی از آن به صورت پودر و آرد درمی آیدولی تولید پودر سنگ به شکل مصنوعی اینگونه انجام می شود که سنگ هایی که در ابعاد بزرگ از معادن استخراج می شود توسط ابزار آلات صنعتی شکسته می شود و به کارخانه برده می شود و در کارخانه آسیاب می شود و به شکل پودر در می آید و یا اینکه خرده سنگ های باقی مانده از کارها و مشاغل دیگر به کارخانه پودر سنگ سازی برده می شود و پودر می شود.این روشی که از خرده سنگ های باقی مانده پودر سنگ تولید می شود هم از نظر زیست محیطی مانع از هدر رفت منابع می شود و هم از نظر اقتصادی هزینه تمام شده آن کمتر می شود.

تولید پودر سنگ ارزان

جمع بندی

خوشبختانه در کشور ما کارخانه های پودر سنگ زیادی مشغول به تولید پودر سنگ هستند و پودر سنگ های متنوع و مرغوبی تولید می کنند .که هم نیاز های داخلی را برطرف کرده و برای مصارف داخلی به بازار ارائه می شود و هم برای صادرات به کشور های دیگر فرستاده می شود.با توجه به فراوانی و تنوع زیادی که در انواع پودر سنگ وجود دارد برای پیدا کردن نوع مرغوب و با کیفیت آن به شما پیشنهاد می شود به شرکت های با تجربه ای که کیفیت بالا ارائه می دهند و در ارسال محصولات سریع و متعهد هستند مراجعه کنید یکی از این شرکت های با سابقه طولانی و درخشان شرکت پودرسازان می باشد.    

 
روش های عمل بینی طبیعی

learnroz بازدید : 5 سه شنبه 09 دي 1399 نظرات ()

نکته هایی درباره ی جراحی عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی

یکی از بهترین و رایج ترین عمل جراحی زیبایی  که درایران  انجام میشود عمل زیبایی بینی به روش طبیعی است که بیشتر مردم جامعه ایران بخصوص بشتر بین آقایان عمل بینی طبیعی رواج دارد ،یعنی بشتر آقایان که بینی استخوانی و یا گوشتی دارند بینی شان بیشتر به سبک طبیعی عمل میکنند .

اما باید یادآورشویم که عمل بینی طبیعی فقط در بین آقایان محبوب نیست بلکه بین خانم های نچرال و شیک پوش نیز طرافداران زیادی دارد.

در واقع قبل از اینکه شما تصمیم بگیرید که بینی خود راعمل زیبایی انجام دهید، اول از همه ابتدا باید به یک مشاورو متخصص جراح بینی با تجربه و خوب مراجعه کنید تا با توجه به مشاوره ها و تجربه های متخصص بدانید که فرم چهره ی شما چه شکلی است و کدام فرم عمل جراحی بینی با چهره شما همخوانی بیشتری دارد .واینکه آیا بینی شما استخوانی است یا گوشتی؟

دومین مرحله ی که شما باید بعد از تصمیم به عمل جراحی بینی خود انجام دهید تحقیق و برسی و مطالعه درباره ی مزایا و معایب عمل بینی تان است که باید وحتما خیلی با دقا انجام دهید و درمرحله ی بعدی باید با تحقیق و سرچ در اینترنت و وبسایت ها و همچنین با پرسش از افرادی که عمل بینی انجام داده اند بتوانید یک دکتر و متخصص جراح بینی با تجربه وحرفه را بشناسید و به مراجعه کرده و حتما قبل عمل یک جلسه ی مشاوره با دکترتان نیز داشته باشید.ودرجلسه ی مشاوره حتما از هدف خود از عمل بینی تان و همچنین از انتظاراتتان از نتیجه ی بعد از عمل و شکل بینی تان با متخصص خود صحبت کنید.

نکته ی که صد درصد قابل توجه شما است هزینه ی عمل بینی تان است که معمولا هر دکتر برای خودش یک مصوبه ی خاص دارد ،و اگر به دکترها و متخصصان جراحی بینی زیادی مراجعه کنید متوجه می شوید که هر دکتری یک قیمت متفاوتی را به شما می گوید .

اما ما به شما توصیه میکنیم که ابتدا دکتر متخصص تان را براساس سابقه کاری و تجربه ومشاهده ی  نمونه کارهای انجام داده  اش انتخاب کنید و سپس هزینه را در مرحله ی بعد قرار دهید. 

نکات مربوط به عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی بیشتر به چه منظوری انجام می شود؟

همانطور که می‌دانید جراحی بینی بنا به یکی از دلایل زیبایی و یا درمانی انجام می‌شود. معمولا افرادی که در سیستم تنفس خود مشکل دارند، بیشتر به دلایل درمانی سراغ این جراحی بینی رفته و قصد تغییر زیادی در ساختار بینی خود را ندارند. در حالی که بیشترافراد، بنا به دلایل زیبایی بینی خود  قصد انجام این عمل جراحی را دارند. جراحی بینی های استخوانی یکی از انواع جراحی بینی است که معمولاً هدف از انجام آن، ایجاد تغییرات گسترده در ساختار بینی نیست. عمل بینی استخوانی بیشتر به سبک طبیعی راحت تر و زیباتر است و کسانی که بینی استخوانی دارند معمولا این روش را برای جراحی بینی خود انتخاب می کنند.

اما در روش عمل طبیعی بینی، هدف تنها ایجاد یک تغییر کوچک و یا حل یک مشکل پزشکی است. بنابراین، تغییری در ساختار اصلی بینی ایجاد نمی‌شود، خصوصاً پره‌های بینی؛ چرا که در سال‌های اولی که جراحی بینی به صورت گسترده در سطح ایران انجام می‌شد، به دلیل مهارت پایین بسیاری از پزشکان، برای ایجاد تغییرات مورد نظر فرد، پره‌های بینی دچار تغییرات زیادی می‌شد. این تغییرات گاهی به اندازه‌ای زیاد بود که نه تنها ظاهربینی و چهره ی فرد را دستخوش تغییرات زیادی می‌کرد، بلکه سیستم تنفسی فرد را نیز دچار مشکل میکرد.

نتیجه ی عمل بینی طبیعی بعد از جراحی باید چگونه باشد؟

نتیجه عمل بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی کار آسانی نیست و باید توسط کسی انجام شود که دارای مهارت کافی در این زمینه باشد و از دانش علمی لازم نیز برخوردار باشد تا بینی بیمار را به شکل طبیعی عمل کند.

نتیجه عمل بینی طبیعی باید به‌ گونه‌ای باشد که اگرکسی  بینی بیمار را دید متوجه نشود که او اقدام به جراحی زیبایی بینی کرده است. بنابراین برای اینکه بیمار جراحی بینی داشته باشد باید در مورد جراحی که می‌خواهد بینی او را عمل کند به‌ اندازه کافی تحقیق کند و فقط برای کوچک کردن بینی نزد جراح نرود بلکه باید علاوه بر کوچک‌تر کردن بینی به طبیعی بودن بینی هم توجه داشته باشد. با این‌ حال خیلی‌ها هستند که بدون توجه به  طبیعی بودن بینی و فقط برای کوچک کردن بینی نزد جراح می‌روند.

جمع بندی

کلینیک دکتر تهران بیوتی دارای بیشترین سابقه در زمینه جراحی بینی در ایران است که بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی را در تیم خود دارد. عمل بینی در این مجموعه به دو روش باز و بسته انجام می شود. نمونه کارهای عمل بینی گوشتی و استخوانی در بخش نمونه کارها قرار داده شده که می توانید تصاویر قبل و بعد از جراحی را مشاهده نمایید.

آیا ریمل های ضدآب باعث کوتاهی مژه می شود؟

learnroz بازدید : 7 دوشنبه 08 دي 1399 نظرات ()

استفاده از ریمل در بین خانم ها بسیار محبوب و پرکاربرد شده است. با زدن ریمل می توان جذابیت چشم ها را چند برابر کرد و روی اطرافیان تاثیر مثبت گذاشت. 

البته افزایش زیبایی به خاطر استفاده از ریمل یک روی سکه است و روی دیگر آن ، کوتاه شدن و شکننده شدن مژه ها است .

البته نگران نباشید؛ در این مقاله با روبی سان همراه باشید تا به شما آموزش دهد که چگونه دچار مشکل کوتاهی مژه در اثر استفاده از ریمل نشوید.

مایع و برس ریمل چه تفاوتی ایجاد می کند؟

اینکه تاثیر ریمل چیست را مایع و برس آن مشخص می کند. اگر هنگام خرید ریمل دقت کرده باشید برسی که درشت تر از بقیه براش های ریمل است می تواند تاثیر حجم دهندگی به مژه های شما اضافه کند. برسی که نازک است و مویچه های دندانه مانند دارد می تواند مژه های شما را بلند کند. یا برسی که منحنی مانند است می تواند مژه های صاف و بی حالت شما را حالت دهد و فر کند.

البته این تاثیرگذاری با کمک مایع درون ریمل امکان پذیر است. 

انواع ریمل کدامند؟

ریمل مدل های متفاوتی دارد که شما باید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. ریمل حجم دهنده، بلند کننده .و حالت دهنده نمونه هایی از انواع ریمل است که هر کدام تاثیر متفاوت یروی چشم های شما می گذارد.

بر چه اساسی ریمل مناسب خود را انتخاب کنیم؟

اینکه مژه های شما چه خصوصیاتی دارد و دوست دارید چه ویژگی هایی به آن ها اضافه شود به شما کمک میکند که ریمل مناسب خود را انتخاب و خریداری نمایید.

چه نوع ریملی برای شما مناسب است؟

اگر بتوانید ریملی مناسب با چشم هایتان خریداری نمایید میتوانید مطمئن باشید که ریمل به چشم های شما آسیب نخواهد زد. اما حتما با این عبارت برخورد کرده اید که ریمل می تواند باعث کوتاهی مژه های شما شود.

چه نوع ریمل مژه های شما را کوتاه می کند؟

مایع ریمل در دو نوع ضدآب و بر پایه آب به بازار معرفی شد. ریمل هایی که ضدآب هستند در واقع بر پایه روغن هستند. این نوع ریمل ها در مجاورت با رطوبت و آب پاک نمی شوند، به زیر چشم هایتان نمی ریزد و زیر آن را سیاه نمی کند؛ در نتیجه شما می توانید در هر موقعیتی حتی شنا از آن استفاده نمایید و آرایش چشم های خود را حفظ کنید.

اما کمی صبر کنید. گول تبلیغات این نوع ریمل را نخورید.

چگونه ریمل های ضد آب باعث کوتاهی مژه می شود؟

این نوع ریمل به سختی از روی مژه ها پاک می شوند. برای پاک کردن این ماده آرایشی باید از پاک کننده های قوی آرایشی چشمک استفاده نمایید. البته همین پاک کننده به تنهایی کافی نیست. برای اینکه بتوانید خیلی خوب آن را از روی مژه هایتان بردارید باید کمی فشار وارد نمایید. و این باعث آسیب رساندن به چشم و مژه ها می شود.

زمانی که شما از ریملی استفاده می کنید که به سختی از روی مژه پاک می شود راه های تنفس را روی مژه ها می بندد در نتیجه مژه به مرور زمان و در اثر استفاده مرتب ضعیف می شود.

زمانی که شما دارید برای پاک کردن ریمل از روی چشم هایتان تلاش می کنید این تارهای نازک و ضعیف شده مژه زیر فشارهایی که شما وارد می کنید می شکند. در نتیجه مژه هایتان کوتاه خواهد شد. بدترین آسیبی که یک ریمل می تواند به مژه هایتان وارد کند ریزش مژه است که در مورد ریمل های ضد آب بسیار اتفاق م یافتد.

جمع بندی

در خرید ریمل همیشه سعی کنید نمونه های اصل و اورجینال را در سبد خرید خود قرار دهید. چشم عضو بسیار حساسی از بدن است و بایستی در هنگام خرید ریمل ، توجه ویژه ای به کیفیت ریمل داشته باشید. اگر کیفیت لازم را نداشته باشد می تواند به چشم تان آسیب بزند. 

برای خرید ریمل اصل باید به فروشگاه های معتبر آرایشی مراجعه نمایید. روبی سان یک برند ایرانی ایتالیایی است که در فرمولاسیون ساخت آن از مواد اولیه با کیفیت و اصل استفاده شده است تا علاوه بر زیبایی، از سلامت چشم و مژه های شما محافظت کند.

آموزش خرید پنکک مرغوب با صرف کمترین زمان

learnroz بازدید : 6 سه شنبه 02 دي 1399 نظرات ()

خرید پنکک مرغوب بسیار مهم است. چرا که با زدن یک پنکک خوب ، آرایش شما بسیار دلنشین و طبیعی جلوه می کند. استفاده از پنکک دوام و ماندگاری آرایش را نیز بسیار افزایش می دهد. 

امروزه با توجه به تنوع بالا ابزارهای آرایشی در بازار ، انتخاب و خرید یک پنکک عالی با معقول ترین قیمت ، بسیار سخت و طاقت فرسا شده است.

پس چطوری پنککی بخریم که استاندارد باشد و از کیفیت آن راضی باشیم؟ در این مقاله می خواهیم روش های خرید پنکک خوب را به شما نشان دهیم تا وقت خود را بیهوده تلف نکنید. پس با ما همراه باشید.

اولین قدم ، تشخیص نوع پوست است.

آیا پوست صورتتان را می شناسید؟ چرب است یا خشک؟ چه میزان آب زیر پوست خود دارید؟ می دانید که اگر لوازم آرایشی را براساس پوستتان انتخاب نکنید لوازم آرایشی تاثیر معکوس روی آرایشتان دارد؟ به جای زیباتر شدن شما را زشت می کند؟

همان طور پوست های مختلفی داریم، هنگام خرید پنکک و کرم پودر باید دقت کنیم که این اختلاف ها در نوع پنکک انتخابی ما رعایت شده باشد.

خرید پنکک برای کدام نوع پوست مناسب است؟

اگر به صورت کلی بخواهیم به پنکک نگاه بیندازیم، به دلیل ماهیت پودری مانند بودن پنکک، برای پوست های چرب بسیار مناسب تر است.

رنگ پنکک را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟

در کنار سلامت پنکک و توجه به کیفیت آن، باید به رنگ پنکک هم توجه کنید. اگر می خواهید این ابزار آرایشی بالاترین تاثیر را پوستتان داشته باشد، هنگام خرید پنکک باید به رنگ پوستتان هم توجه داشته باشید و آن را با توجه به تنالیته پوستتان انتخاب کنید. رنگ مناسب با چهره تان را بشناسید حالا اگر یک درجه روشن تر یا تیره تر استفاده کردید باز هم صورتتان زیبا خواهد بود و از حالت طبیعی و نرمال خارج نمی شود.

ویژگی هایی که باید هنگام خرید پنکک مدنظر قرار دهید.

پنکک میتواند چربی روی پوست که هر چند ساعت توسط پوست تولید می شود را کنترل کند. در نتیجه از جوشهایی که از چربی زیاد روی پوست ایجاد می شود جلوگیری می کند.

پنکک باید کاور و پوشانندگی بالایی برای پوستتان ایجاد کند. پس هنگام خرید تست پنکک انجام دهید تا از میزان پوشانندگی آن مطمئن شوید. پنکک های مرغوب کل لکه های موجود روی پوست را می پوشاند و به مدت بیشتری روی پوست باقی می ماند. اما در مقابل خرید پنکک نامرغوب و فیک می تواند چهره نازیبا برایتان بسازد که خیلی سریع هم از روی پوستتان پاک می شود. پوشانندگی پنکک اصل و مرغوب به قدری بالا است که می تواند شما را از استفاده از کرم پودر بی نیاز کند.

استفاده از پنکک غیر اصل ، چه آسیب هایی به پوست می زند؟

اگر بعد از اینکه روی پوستتان پنکک زدید و دیدی که صورتتان خشک شده، پوسته پوسته شده و به خارش افتاده بدانید که یا پنککی که خریداری کردید مناسب پوست شما نیست و یا اینکه پنکک شما اصل و درجه یک نیست. در هر دو حالت پیشنهاد میکنیم که استفاده از این نوع پنکک را محدود کنید تا بیشتر از این به پوستتان آسیب نزنید.

چگونه پنکک اصل را از غیر اصل تشخیص دهیم؟

هنگام خرید پنکک دقت کنید که بافت آن نرم و ابریشمی باشد. پنکک های سفت و سخت تقلبی هستند. پنککی که استاندارد است میزان چربی و آب کنترل شده ای دارد که باعث شود روی پوست به خوبی بخوابد. اما پنکک تقلبی روی صورت شما می ماسد.

خرید پنکک تقلبی می تواند به پوستتان آسیب جدی بزند. شما پنکک را به پوستتان می زنید که لکه های قهوه ای پوستتان را بپوشانید. اما اگر پنکک تان تقلبی باشد خودش می تواند باعث ایجاد لکه های تیره روی پوست شود.

نحوه استفاده از پنکک بر روی پوست چگونه است؟

هنگام خرید پنکک دقت کنید که ابزار آرایشی تان دارای پد مخصوص باشد. با کمک این پد، پنکک را میتوانید بهتر روی صورتتان پخش کنید. اگر پنکک پد نداشت حتما از یک براش یا قلمو استفاده کنید.

جمع بندی

استفاده از لوازم آرایشی اصل ، اهمیت زیادی دارد چرا که اگر به این نکته بی توجه باشید ، سلامت پوست شما به خطر بیافتد. شما می توانید پنکک اصل را با قیمتی معقول از سایت روبی سان به راحتی خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید. 

روبی سان برندی معتبر و جهانی است که در فرمولاسیون ساخت آن از مواد طبیعی و با کیفیت مثل عسل استفاده شده است تا زیبایی و شادابی را برای پوست شما به ارمغان آورد.تعداد صفحات : 8

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 72
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 56
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 61
 • بازدید ماه : 249
 • بازدید سال : 2,273
 • بازدید کلی : 3,591