loading...

learnroz

آموزش سئو به صورت اصولی

learnroz بازدید : 11 دوشنبه 12 آبان 1399 نظرات ()

سئو چیست؟

کلمۀ SEO مخفف کلمات Search Engine Optimization  است  که در زبان فارسی به آن بهینه سازی برای موتور های جست و جو اطلاق می شود.

سئو سایت یکی از ضروری ترین شیوه های علم دیجیتال مارکتینگ می باشد که موجب افزایش اعتبار و ترافیک وب سایت شما خواهد شد. در چند ساله اخیر بیشتر از 80 درصد بازاریابی ها به روش اینترنتی و با تکنیک های سئو انجام می گیرند.

آموزش سئو

 با سئو وب سایت شما می تواند در نتایج موتورهای جستجوگر از جمله گوگل در رتبه های بالا قرار بگیرد و افزایش ترافیک داشته باشد. سئو شامل استراتژی های بسیار متنوع و جذابی می باشد که محتاج تمرین فراوان و در نتیجه تسلط پیدا کردن بر بهینه سازی سایت با روش های سئو داخلی و سئو خارجی می باشد.


آموزش سئو برای افراد مبتدی

آموزش سئو چند گام دارد؟

آموزش سئو به صورت مبتدی: برای وارد شدن به هر حوضه تخصصی می بایست اطلاعاتی را در مورد آن حرفه کسب نماییم. سئو نیز از این قاعده پیروی می کند و برای آن که سردرگم نشوید، در ابتدا باید با اصطلاحات مهمی مانند سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه آشنا شوید.

آموزش سئو به صورت پیشرفته: بهترین و پرکاربردترین راه برای یادگیری و آموزش سئو استفاده از کتاب های تخصصی می باشد. البته قابل ذکر است که برخی از سایت های برنامه نویسی و طراحی وب نیز به آموزش سئو پرداخته اند.

یکی از معایب آموزش سئو از طریق سایت ها این است که شما نمی توانید مسائل را به صورت دسته بندی شده دریافت نمایید.

اهمیت آموش سئو

چرا هر کسب وکاری باید سئو را بلد باشد؟

نکته اول آن است که سئو سایت ارزان نیست. با توجه به رقابت بالایی که در فضای دیجیتال مارکتینگ ها وجود دارد، معمولا کسب جایگاه با استفاده از کلمات کلیدی مناسب بسیار دشوار می باشد. در نتیجه نرخ خدمات سئو سایت روز به روز در حال افزایش می باشد. و می توان گفت پیدا کردن یک مشاور سئو کار آزموده و خبره کار چندان آسانی نیست البته به این نکته نیز باید اشاره نمود که هنگام انتخاب متخصص سئو بررسی کردن سطح تخصص و کارایی او بسیار دشوار می باشد.

در آموزش سئو می توانید به تنهایی، یاد بگیرید که چگونه با ابزار موجود، سایت رقبای خود را بررسی کنید و مسائل و راه حل هایی را که باعث شده تا وب سایت آن ها بسیار موفق شود را بیابید.

سایت های آموزش سئو


روش های آموزش سئو

مطالعه مقاله ها و کتاب ها به شما کمک می کند تا درکی عمیق تر از مفاهیم سئو داشته باشید. 

یکی دیگر از اقدامات بسیار مفید در زمینه آموزش سئو، شرکت در دوره های حضوری و تخصصی می باشد. دوره های حضوری سئو به شما این امکان را می دهند که تمامی مطالبی را که از قبل آموخته اید به صورت طبقه بندی شده در آورید و از آن ها به درستی استفاده نمایید. 

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش سئو هستید، می توانید به سایت سئو اینجا مراجعه نموده و از مقالات مفید آن در این زمینه بهره مند شوید.وب سایت سئو اینجا یکی از بزرگترین و بروزترین وب سایت های ایرانی می باشد که در زمینه تولید محتوا و آموزش سئو فعالیت می کند.

چگونگی وصول چک برگشتی

learnroz بازدید : 10 شنبه 10 آبان 1399 نظرات ()

با استفاده از چک معاملات راحت تر شده است و این سند تجاری در زندگی کاربرد زیادی دارد. شما با ارائه چک میتوانید از بدون پرداخت آنی، نیازهای خود را تأمین کنید. البته در رابطه با پرداخت چک، قوانینی وجود دارد که گاهاً ممکن است منجر به برگشت خوردن چک می شود. شاید تاکنون لازم شده است که چکی را برگشت دهید و در نقد کردن آن به مشکل خورده باشید. دانستن قوانین مربوط به چک به شما کمک میکند که از همان ابتدا با آگاهی معامله خود را انجام دهید و بعدها به مشکل برنخورید اگر هم مشکلی پیش آمد بدانید که چطور باید به آن رسیدگی کنید و روال قانونی آن را بگذرانید.

چک برگشتی

چک برگشتی چیست؟

چک برگشتی به چکی گفته می‌شود که وجه آن پس از ارائه به بانک قابل وصول نیست. وصول نشدن می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اعم از اینکه در حساب موجودی نباشد یا صادرکننده چک دستور عدم پرداخت آن را به بانک داده باشد و... . در هر حالت می‌توانید برای پرداخت چک اقدام و شکایت کنید. ماده 3 و 10 قانون صدور چک، به طور کامل به مواردی که در ادامه اشاره می‌کنیم، پرداخته است:

تظیم چک به شکل نادرست:

این نکات را در زمان تنظیم چک در نظر داشته باشید: 

خط خوردگی در چک وجود نداشته باشد، رقم عددی با رقم حروفی مطابقت داشته باشد، امضای مندرج در چک باید با امضای موجود در بانک یکسان باشد و هیچگونه در بی‌نظمی در چک دیده نشود. در غیر این صورت بانک از پرداخت آن خودداری می‌کند.

چک برگشتی

عدم موجودی حساب در تاریخ درج در چک

یکی از شایع‌ترین دلایل برگشت خوردن چک در کشور ما، نداشتن موجودی یا عدم کفایت آن است که در این صورت بانک برای بخشی از یا تمام وجه چک، گواهی عدم پرداخت صادر می‌کند.

طبق ماده 5 قانون صدور چک، در صورت تقاضای دارنده چک، بانک باید هر چقدر موجودی در حساب وجود دارد را به دارنده پرداخت کند و مبلغ پرداختی را پشت چک بنویسد تا در کسری مبلغ چک در سامانه یکپارچه بانک مرکزی ثبت شود و کد رهگیری داده شود. پس از آن به دارنده یک گواهی حاوی کد رهگیری داده می‌شود، از این پس دیگر چک برگشتی محسوب می‌گردد و گواهی دریافتی جانشین آن می‌شود که با استفاده از آن می‌تواند به مراجع قضایی یا ثبتی مراجعه نمود. 

صدور چک از حساب مسدود:

طبق ماده 10، اگر کسی با آگاهی از بسته بودن حسابش، اقدام به صدور چک نماید، چک صادر شده بی‌محل به حساب می‌آید و مجازات غیر تعلیق برای این کار در نظر گرفته شده است. پس از آن دارنده چک برگشتی با همراه داشتن گواهی عدم پرداختی، می‌تواند قدام به مطالبه نماید.

چک برگشتی

دستور عدم پرداخت وجه چک:

مطابق با ماده 14 قانون صدور چک، ذینفع یا کسی که چک را صادر کرده است می تواند به بانک دستور دهد که چک پرداخت نشود. این دستور تنها در حالتی مجاز است که صادر کننده ادعا کند که چک جعل شده یا به سرقت رفته با توسط آن کلاهبرداری شده است. خیانت در امانت نیز یکی دیگر از این موارد می باشد.

دارنده چک برگشتی می‌تواند شکایت کند و صادرکننده نیز باید ادعای خود را ثابت کند.

سخن آخر

شرایط مربوط به پرداخت چک متعدد می باشد و گاهاً ممکن است که هیچ یک از موارد ذکر شده اتفاق نیفتد. در این حالت باز هم با توجه به ماده و قوانین مربوطه راه چاره وجود دارد. وکلای حقوقی شهرداد در این زمینه مقالات جامعی نوشته اند که با مراجعه به سایت شهرداد می توانید به طور کامل به آن دسترسی یابید.

علت ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

learnroz بازدید : 8 چهارشنبه 07 آبان 1399 نظرات ()

در این شکی وجود ندارد که عمل بینی در حال حاضر رایج ترین و محبوب ترین عمل زیبایی است. عمل بینی می تواند با ایجاد چند تغییر به ظاهر کوچک نمای کلی چهره را تغییر دهد و تناسب جدیدی به چهره ببخشد. علاوه بر آن از مزیت های ویژه ی عمل بینی این است که می توان همزمان با عمل زیبایی، نواقص بینی و اختلالات تنفسی مانند پولیپ بینی و انحراف تیغه بینی را برطرف کرد. نکات مهمی درباره عمل بینی وجود دارد که هر کسی که تصمیم انجام آن را دارد باید بداند تا با اطلاعات کامل برای این عمل زیبایی اقدام کند. ورم بینی یکی از این موارد عوارض عمل بینی است. می دانیم که هر جراحی ای عوارضی دارد که گریز ناپذیر است و تنها کاری که در مواجهه با آن می توان کرد این است که با مراقبت های لازم اثرگذاری این عوارض بر زندگی را کم کرد تا دوره آن به پایان برسد.

ورم بینی بعد از عمل بینی

عمل بینی نیز مانند هر جراحی ای عوارض مخصوص خود را دارد. دانستن این عوارض پیش از اقدام برای عمل بینی به ما کمک می کند که بهتر برای مقابله با این عوارض آماده شویم و به شکل بهتری بتوانیم با این عوارض مقابله کنیم یا با آن ها کنار بیاییم.

یکی از مهم ترین عوارض عمل بینی، ورم بینی است. ورم بینی به این شکل است که بعد از جراحی احساس می کنید بینی تان حتی از قبل از جراحی نیز بزرگتر شده است.

عوامل موثر بر ورم بینی چیست؟

ورم بینی در بینی های افراد مختلف به شکل یکسان دیده نمی شود. میزان ورم بینی بستگی به فرم بینی و همچنین سطح تغییراتی که روی بینی ایجاد می شود دارد. در بینی های گوشتی که بافت ضعیف تری دارند معمولا ورم شدیدتری ایجاد می شود.

همچنین میزان مهارت جراح و ظرافتی که در جراحی به خرج می دهد نیز از مواردی است که در میزان ورم بینی تاثیر گذار است.

علت ورم بعد از عمل بینی چیست؟

چرا ورم بینی رخ می دهد؟

ورم واکنش طبیعی بدن به برش ها و شکستگی ها است. بنابراین می توان گفت بعد از هر عمل جراحی ورم در محل جراحی اتفاق می افتد. یکی از دلایل بروز ورم، ایجاد شکستگی و برش در بینی است. این ورم در کنار کبودی از عوارض طبیعی عمل بینی است که معمولا بین دو تا چهار هفته بعد از جراحی بهبود می یابد و از بین می رود. یکی دیگر از دلایل ورم بینی، تجمع مایعات در فضای بین پوست و بافت بینی است. به خصوص در تکنیک جراحی باز که پوست بینی به کلی برداشته می شود، این احتمال وجود دارد که مایعات ترشح شده از بافت بینی در فضای خالی زیر پوست تجمع کنند و بعد از جراحی باعث ایجاد تورم شوند. این ورم نیز گرچه مدت بیشتری باقی می ماند ولی حداکثر بعد از شش ماه هیچ اثری از ورم باقی نخواهد ماند.

از بین بردن ورم بعد از عمل بینی

چگونه می توان با ورم بینی مقابله کرد؟

نمی توان گفت روش به خصوصی برای از بین بردن عوارض عمل بینی مانند ورم بینی وجود دارد.  بلکه بهترین کار در مواجهه با ورم بینی و دیگر عوارض مانند کبودی، شکیبایی داشتن و رعایت کردن توصیه های مراقبتی عمومی بعد از جراحی است. به خصوص استفاده از کمپرس سرد و بالا نگه داشتن سر هنگام خوابیدن و جلوگیری از خیس شدن بینی در یک هفته اول از کارهایی است که در کنترل ورم بینی و دیگر عوارض مانند کبودی تاثیر به سزایی دارد.

چرا آموزش سئو از نان شب واجب تر شده است؟

learnroz بازدید : 6 دوشنبه 05 آبان 1399 نظرات ()

تصور کنید که در بازاری صاحب غرفه هستیم و سعی دارید محصولاتتان را به نمایش گذاشته و به فروش برسانید. قطعا برای رسیدن به این هدف، باید غرفه تان خوب داده شود تا محصولاتتان به فروش برسد. شما می بایست یک سری کار ها را انجام دهید مانند انتخاب محل مناسب برای غرفه، اطلاع رسانی به وسیله بنر و پوستر و انتخاب اجناس مناسب برای فروش و غیره، که تمامی این کارها منجر به افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما و فروش محصولاتتان می شود. مشابه همین جریان را در وب سایت بر بستر اینترنت داریم و مطابق قوانین سئو انجام می شود.

Search Engine Optimization یا SEO به معنای بهینه سازی موتور های جستجو می باشد. سئو روشی به منظور ارتقا رتبه یک وبسایت در موتور های جستجو است که منجر به افزایش بازدیدکننده ورودی از آن موتور جستجو می شود.

آموزش سئو

آموزش سئو روشی است که کلید جایگاه اول را به شما می دهد. با آموزش سئو شما یاد می گیرید که چطور وب سایت خود را به صدر نتایج جستجو برسانید از این طریق می توانید بازدید کننده بیشتری را روانه سایت خود کنید و مشتری و سود بیشتری به دست آورید. سئو سایت به رونق سایت شما کمک بزرگی می کند.

رقابت کسب و کارها به بستر اینترنت کشیده شده است و امروزه کسب و کارها به آنلاین شدن روی آورده اند و می خواهند از این میدان رقابت اینترنتی جا نمانند. داشتن یک وب سایت دیگر کاری نیست و مهم تر از آن به درآمد رساندن آن می باشد. 

آموزش سئو

آموزش بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، ناظر این رقابت است. با وجود اینکه مناسب‌سازی سایت با هدف تاثیرگذاری بر موتورهای جستجو انجام می‌گیرد، سئو و بهینه‌سازی سایت، منحصر به موتورهای جستجو نمی‌ شود و هدف از بهبود مطالب، ویژگی‌ها و امکانات سایت، تاثیرگذاری بر مخاطب است. بنابراین بخشی از سنجش سئو سایت شما از طریق بررسی تاثیر رفتار کاربران توسط گوگل صورت می‌گیرد. به همین دلیل، آموزش سئو به یکی از جدی‌ترین مباحث در بهبود رتبه سایت تبدیل شده است.

آموزش سئو

تنها عامل بهبود رتبه سایت، سئو می باشد. در سئو کلمات کلیدی long tail جایگاه مهمی دارند و توصیه می شود که کسب و کارهای نوپا برای رسیدن به صفحه اول نتایج موتورهای جستجوگر حتماً از این روش استفاده کنند و خود را در اقیانوس قرمز کلمات کوتاه غرق نکنند.

کلمات کلیدی long tail چیست؟

فرض کنید کلمات کلیدی کسب و کار شما قهوه می باشد اگر بخواهید روی کلمه کلیدی کوتاه مانند قهوه کار کنید باید ماه ها و حتی سال ها وقت بگذارید که اصلاً هم معلوم نیست نتیجه بگیرید. اما روش بهتر این است که از کلمات کلیدی بلندتر یا همان long tail شروع کنید مانند قهوه ترک خالص! رقابت در کلمات کلیدی بلند، کمتر است و راحت تر و سریع تر به صدر نتایج می آیید.

آموزش سئو

سایت تخصصی و حرفه ای سئو اینجا به شما عزیزان کمک می کند و از شما عزیزان برای دیدن از این سایت و افزایش دانش خود در زمینه های مختلف همچون آموزش سئو سایت دعوت می کند.

راهنمای خرید پنکک مرغوب و متناسب با پوست

learnroz بازدید : 4 شنبه 03 آبان 1399 نظرات ()

استفاده از پنکک می تواند آرایش شما را زیبا و دلنشین و طبیعی کند. خانم هایی  که دارای آرایشی طبیعی هستند حتما از پنکک استفاده می کنند. این نوع وسیله آرایشی اگر از نوع مرغوبش انتخاب شود می تواند تاثیر گذاری عالی روی آرایش و چهره تان داشته باشد.

اما چه پنککی بخریم که استاندارد باشد و از کیفیت آن راضی باشیم؟ در این مقاله می خواهیم روش های انتخاب خرید پنکک اصل و استاندارد را به شما نشان دهیم. پس با ما همراه باشید.

خرید پنکک مناسب پوست صورت

پوستتان چرب است یا خشک؟

 آیا پوست صورتتان را می شناسید؟

چه میزان آب زیر پوست خود دارید؟ 

پوست تان در زمستان ها خشک و در تابستان ها چرب است؟ یا خشکی و چیا چربی صورتتان را همیشه احساس می کنید؟

می دانید که اگر لوازم آرایشی را براساس پوستتان انتخاب نکنید لوازم آرایشی تاثیر معکوس روی آرایشتان دارد؟ 

به جای زیباتر شدن شما را زشت می کند و از زیبایی خدادادی شما هم می کاهد؟

همان طور پوست های مختلفی داریم، هنگام خرید پنکک و کرم پودر باید دقت کنیم که این اختلاف ها در نوع پنکک انتخابی ما رعایت شده باشد.

اگر به صورت کلی بخواهیم به پنکک نگاه بیندازیم، به دلیل ماهیت پودری مانند بودن پنکک، با پوست های چرب بسیار سازگارتر است.

خرید پنکک اورجینال

ویژگی هایی که باید هنگام خرید پنکک آن ها را در نظر بگیریم:

پنکک میتواند چربی روی پوست که هر چند ساعت توسط پوست تولید می شود را کنترل کند. در نتیجه از جوش و آکنه هایی که از چربی زیاد روی پوست ایجاد می شود جلوگیری می کند.

پنکک باید کاور و پوشانندگی بالایی برای پوستتان ایجاد کند. پس هنگام خرید پنکک حتما تست پوشانندگی انجام دهید تا از میزان کاور آن مطمئن شوید.

 پنکک های مرغوب کل لکه های موجود روی پوست را می پوشاند و به مدت بیشتری روی پوست باقی می ماند. اما در مقابل خرید پنکک نامرغوب و فیک می تواند چهره نازیبا برایتان بسازد که خیلی سریع هم از روی پوستتان پاک می شوند. پوشانندگی پنکک اصل و مرغوب به قدری بالا است که می تواند شما را از استفاده از کرم پودر بی نیاز کند. اگر شما پوست چربی دارید که خیلی هم دارای لکه های تیره و قهوه ای نیست می توانید مرحله کرم پودر زدن را مخصوصا برای ارایش های روزانه که نیاز به آرایش سبک دارید حذف کنید.

اگر بعد از اینکه روی پوستتان پنکک زدید و دیدی که صورتتان خشک شده، پوسته پوسته شده و به خارش افتاده بدانید که یا پنککی که خریداری کردید مناسب پوست شما نیست و یا اینکه پنکک شما اصل و درجه یک نیست. در هر دو حالت پیشنهاد میکنیم که استفاده از این نوع پنکک را محدود کنید تا بیشتر از این به پوستتان آسیب نزنید.  قبل از استفاده از پنکک برای خانم هایی که پوست خشک دارند توصیه می شود حتما صورتشان را با کرم های مرطوب کننده ماساز دهند تا مقداری از خشکی صورت برطرف شود.

 

هنگام خرید پنکک دقت کنید که بافت آن نرم و ابریشمی باشد. پنکک های که در پالت سفت و زمخت مانند سنگ هستند تقلبی می باشند. پنککی که استاندارد است میزان چربی و آب کنترل شده ای دارد که باعث شود روی پوست به خوبی بخوابد البته به شرطی که درست انتخاب شود. اما پنکک تقلبی روی صورت شما می ماسد.، زیبایی شما را کاهش می دهد و به پوست صورتتان هم آسیب وارد می کند.

خرید پنکک تقلبی می تواند به پوستتان آسیب جدی بزند. شما پنکک را به پوستتان می زنید که لکه های قهوه ای پوستتان را بپوشانید. اما اگر پنکک تان تقلبی باشد خودش می تواند باعث ایجاد لکه های تیره و سفیدک روی پوست شود.

خرید پنکک مناسب پوست

در کنار سلامت و اورجینال بودن پنکک و توجه به کیفیت آن، باید به رنگ پنکک هم توجه کنید. اگر می خواهید این ابزار آرایشی بالاترین تاثیر را پوستتان داشته باشد و آرایش تان را طبیعی و نچرال کند، هنگام خرید پنکک باید به رنگ پوستتان هم توجه داشته باشید و آن را با توجه به تنالیته پوستتان انتخاب کنید. پنکک رنگ های زیادی دارد که همه آن در تنالیته پوست های مختلف است. سردی و گرمی پوستتان را بشناسید و متناسب با آن خرید پنکک انجام دهید.

هنگام خرید پنکک دقت کنید که ابزار آرایشی تان دارای پد مخصوص باشد. با کمک این پد، پنکک را میتوانید بهتر روی صورتتان پخش کنید. اگر پنکک پد نداشت حتما از یک براش یا قلمو استفاده کنید. استفاده از براش به جای پد بیشتر توصیه می شود چرا که می تواند به میزان دلخواه پودر پنکک را روی پوستتان قرار دهید و کاور خوبی ایجاد نمایید.

روبی سان برندی معتبر و جهانی است. و شما می توانید با یک قیمت منطقی و مناسب لوازم آرایشی خود را خریداری کنید تا خیالتان هم از بابت کیفیت آن راحت باشد.

کفش و کلاه ایمنی را فراموش نکنید

learnroz بازدید : 7 سه شنبه 29 مهر 1399 نظرات ()

وظیفه ی عقلی و شرعی ماست که از سلامت تن و بدنی که خداوند به ما داده، محافظت کنیم. وجود نکات و تجهیزات ایمنی به همین دلیل است. یک سری صدمات بدون شک جبران نمی شوند. اگر شما کلاه ایمنی نداشته باشید و با سقوط مقداری مصالح ساختمانی، حداقل برای مدتی با سلامتی بدرود خواهی کرد. اگر از سنگین بودن کفش های ایمنی گله دارید و پوشیدن آن شما را دچار خستگی می کند. خب بدون شک شما در انتخاب کفش ایمنی اشتباه کرده اید. باید در انتخاب خود تجدید نظر کنی و ثانیا آن را در ادامه ی متن در بخش مشخصات کفش ایمنی توضیح خواهیم. در مورد کلاه ایمنی نیز به همین صورت است و حرارت یا سنگین بودن افراد را هر چند سلامتی خود را دوست داشته باشند، از خرید کلاه ایمنی منصرف می کند.

کلاه ایمنی

انتخاب درست کفش ایمنی

برای تولید کفش ایمنی مناسب استفاده از چرم طبیعی مناسب ترین گزینه است. فرمول کف کفش های ایمنی توسط شیمیدانان به گونه ای انتخاب شده که مولکول های درشت آن و ساختار تکراری اش یک پیوند قوی را ایجاد کنند. آستری زیره کفش ایمنی با تماس مستقیم با پای شما عرق آن را به خود می کشد. خطرات کارها می توانند بسیار متنوع باشند مثلا اگر با مواد داغ و مذاب، اجسام تیز و برنده، کارخانه های بزرگ صنعتی، تراشکاری و حتی کابینت سازی نیاز به کفش ایمنی دارند. همانطور که لباس آشپزی سفید برای آشپزها نشان رعایت بهداشت بود، کفش کار سفید هم برای افراد حاضر در کارخانه های غذایی تولید و عرضه می شود. اگر سایز و جنس را درست برداشته باشید، از مشکلات بعدی در امان هستید.یک کار وجود دارد که اهمیت وجود کفش ایمنی حین انجام آن و همچنین نوع کفش کار که انتخاب می شود، بسیار بالاست.

کفش ایمنی

 برقکارهای که با جریان قوی الکتریسیته سر و کار دارند؛ لازم است این افراد از کفش ایمنی مخصوص که نارساناست، استفاده کنند. این زیره ی عایق جلوی تشکیل مدار را می گیرد و جان فرد را از بلا دور می دارد.

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی و حفاظت از سر شما

 

همیشه قرار نیست چیزی از بالا روی سر شما سقوط کند؛ گاهی ممکن است به یک جسم ثابت که دید خوبی از آن ندارید، برخورد کنید و سر حساس ترین عضو بدن شماست. داشتن کلاه ایمنی همچنین مانع این می شود که موی شما در قطعات چرخان صنعتی گیر بیفتد. اگر جریان الکتریکی به کلاه ایمنی وارد شود، دفع شده و خطری شما را تهدید نمی کند. متداول ترین کلاه ایمنی، مدل زرد رنگ آن است. در تمام محیط هایی که پروژه عمرانی در دست اجراست، می توانید این کلاه ایمنی را مشاهده کنید. اگر بعد از خواندن این مطالب قصد خرید کفش ایمنی یا کلاه کار را داشتید، معطل نکنید و با خرید اینترنتی از وب سایت unexsafety.com اقدام کنید.

 

رپورتاژ آگهی چه توانایی هایی می تواند داشته باشد

learnroz بازدید : 15 دوشنبه 28 مهر 1399 نظرات ()

در زمان تماشای یک فیلم یا سریال حساس چه واکنشی نسبت به پخش آگهی میان برنامه دارید؟ آیا فریاد میزنید؟! واکنش افراد مختلف متفاوت است. ممکن است کسی فریاد بزند، بر اثر خشم ناسزا بگوید، به دیوار مشت بکوبد یا حتی به یک لبخند تلخ از سر نارضایتی بسنده کند. به راستی آیا سفارش دهنده ی آن تبلیغ نمی داند که چه بازخوردی از شما می گیرد؟ اگر مثلا به جای وسط آن سریال در میان برنامه شمیم باران تبلیغ می کرد، شما چه واکنشی داشتید؟ بله شاید خوشحال هم می شدید و هیچ وقت هم دیالوگ های آن در خاطر شما نمی ماند. در این مطلب درباره ی رپورتاژ آگهی با عملکردی بسیار شبیه ولی شکل گرفته در فضای اینترنت با شما خواهیم بود. توانایی های وسیع رپورتاژ آگهی را در نظر بگیرید.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چه فرقی با تبلیغات (TV ads) دارد

مهمترین تفاوتی که تبلیغات تلویزیونی با رپورتاژ آگهی دارند در بستر منتشر کننده ی آن است. از وقتی کسب و کارها به سوی آنلاین شدن رفتند، زمینه ی تبلیغات تغییر کرد و روی world wide web قرار گرفت. خب در این فضای لایتناهی چه جایی می تواند برای رپورتاژ آگهی مناسب باشد؟ رپورتاژ آگهی دقیقا چه نوع تبلیغی است؟

رپورتاژ آگهی یک محتوای متنی همراه با تصویر است که درون سایت های پر بازدید و پر مخاطب، به شکل غیر مستقیم تبلیغات برای شما انجام می دهد. متن رپورتاژ آگهی حدود 1000 کلمه است که برای سایت ها و مجله های مختلف ممکن است کمی از نظر تعداد کلمه بالا و پایین داشته باشد. این محتوا قرار است به طور غیر علنی شخص شما، محصول یا خدمات شما را معرفی کند. نوشتن چنین محتوای شاید به خودی خود سخت باشد ولی وقتی بدانید که قرار است اصول سئو سایت هم در آن رعایت شود، دست به قلم بردن برای رپورتاژ آگهی دشوارتر خواهد شد.

رپورتاژ برای سئو چه می کند

رپورتاژ برای سئو چه می کند

قصد از انتشار رپورتاژ آگهی فقط جذب مخاطب نیست. هر چقدر هم که خوش قلم باشید و جذاب بنویسید، شاید نتوانید همه ی افراد را برای خواندن مطلبتان قانع کنید؛ برای این که بهترین استفاده از رپورتاژ آگهی داشته باشیم، پیشنهاد ایران رپرتاژ که یکی از قدیمی کارهای این رسته است، دادن کمترین تعداد یعنی چیزی بین 1 تا 3 پیوند درون متن است که به صفحات با اهمیت و هدف گذاری شده در سایت شما ختم می شوند. با این روش شما هم برای مشتریان آگهی پخش می کنید، هم از رپورتاژ آگهی و در واقع اعتبار سایت منتشر کننده رپورتاژ کمی اعتبار برای سایت خود قرض می کنید. 

رپورتاژ آگهی

نحوه ی خرید رپورتاژ آگهی

 

ایران رپرتاژ با استفاده ی صحیح از ارتباطات خود و همچنین هنر نویسندگان خبره می تواند برای شما یک متن رپورتاژ آگهی با کلمات و موضوع مورد نظر شما آماده کند. در ادامه ی راه انتشار شما می توانید از سایت هایی که ایران رپرتاژ پیشنهاد می کند استفاده کنید یا اینکه خودتان با سلیقه ی شخصی سایتی را برای رپورتاژ خبری انتخاب کنید. اگر به دنبال قیمت و تعرفه رپورتاژ آگهی هستید می توانید ایران رپرتاژ را جستجو کنید.

چرا بعد از جراحی بینی دچار تورم می‌شود؟

learnroz بازدید : 6 یکشنبه 27 مهر 1399 نظرات ()

تورم بعد از جراحی بینی یک عارضه طبیعی و بخشی از روند درمانی بینی می‌باشد. خیلی از افراد اشتیاق زیادی برای دیدن فرم نهایی دارند و توقع دارند فوراً فرم اصلی بینی را ببینند، این اشتیاق قابل درک می‌باشد اما بعد از عمل بینی، مدت زمانی طول می‌کشد تا ورم بخوابد و در این دوره بهتر است صبر پیشه کنید و به توصیه‌های پزشک خود پایبند بمانید.

میزان تورم بینی از فرد به فرد دیگر متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما بهتر است تشخیص دهید که ورم شما جز کدام دسته از ورم‌ها می‌باشد که روش درمانی مختص آن را پیش بگیرید

برای افراد مهم است که چه مدت طول می‌کشد تا ورم بینی برطرف شود و در این مدت چکار باید کرد. اغلب جراحی‌ها نتایج خود را بعد از سه ماه نشان می‌دهند در حالی این شرایط برای بینی‌های گوشتی متفاوت می‌باشد و ممکن است بعد از شش ماه تورم اولیه برطرف گردد.

ورم بینی بعد از جراحی بینی

علت ورم بینی بعد از جراحی بینی چیست؟

حین جراحی، پوست بینی از روی استخوان برداشته شده تا  جراح بتواند به استخوان و بافت غضروفی داشته باشد. بعد از اتمام جراحی، دوباره پوست به روی استخوان بازگردانده می‌شود بنابراین یک فضای خالی بین پوست و استخوان به وجود می‌آید. در این فضای خالی بافت مایعات تجمع می‌کنند که موجب تورم بینی می‌گردد که بعد از گذشت یک سال این ورم برطرف می‌شود. البته زخم‌های ناشی از برش‌های جراحی نیز در اثر جوش خوردن، به تورم بیشتر بینی کمک می‌کنند.

چسب زدن و ماساژ بینی از جمله کارهایی است که نه تنها به فرم دهی بینی کمک می‌کند بلکه جنبه درمانی نیز دارد و در کاهش تورم بعد از جراحی بینی نقش بسزایی دارد. توجه داشته باشید که این اقدامات باید تحت نظر و آموزش پزشک انجام شود نه اینکه خودسرانه خودمان هر طور دلمان می‌خواهد یا به گفته اطرافیان، این روند را مختل کنیم. چه بسا این اقدامات خودسرانه عواقب ناخوشایند و گاهاً جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت

عوارض جراحی بینی

چه عواملی در ورم بینی تأثیر دارند؟

به جز نحوه جراحی بینی، عوامل دیگری در میزان ورم بینی موثر هستند. این عوامل شامل موارد زیر می‌باشند:

نوع بینی

بینی استخوانی کمتر دچار ورم می‌شود و زودتر هم بهبود می‌یابد. در حالی بینی گوشتی، به دلیل ضخیم بودن پوست و لایه چربی زیر پوستی، تورم شدیدتری دارد که برای رفع آن باید زمان بیشتری صبر کرد. اقدامات بعد از جراحی بینی مانند چسب زدن و ماساژ دادن برای هر کدام از انواع بینی استخوانی و گوشتی متفاوت می‌باشد.

ورم بینی بعد از عمل بینی

مهارت جراح

فرقی ندارد که جراحی بینی به روش باز یا بسته صورت گیرد، اگر هر کدام به درستی انجام نشود ممکن است تورم بیشتر شود.

میزان تغییرات بینی

هر چقدر تغییرات بیشتر بر بافت غضروفی و استخوانی بینی وارد شود، تورم شدیدتر خواهد بود. شکستگی عمیق و زیاد، جوش خوردگی‌های عمیق‌تری دارد که این عامل در تورم نقش پررنگی دارد.

کاهش ورم بینی

برای کاهش ورم بینی باید از پزشک خودتان مستقیماً دستور بگیرید چرا که بهتر از هر کسی به شرایط و نیازهای جسمانی شما آگاه می‌باشد.

قفل الکترونیکی سامسونگ و توانایی های آن

learnroz بازدید : 10 یکشنبه 27 مهر 1399 نظرات ()

با وسایل الکترونیکی تا چه حد آشنا هستید؟ آیا می دانید جریان الکتریکی با عبور از رساناها و اجسام مختلف چه توانایی هایی می تواند داشته باشد؟ چرا بیشتر تجهیزات الکترونیکی در ایران از برند سامسونگ هستند؟ آیا روابط دیپلماتیک ایران و کره جنوبی تنها مسبب این اتفاق است؟ سامسونگ جزو با تجربه ترین سازنده های صنعت الکترونیک است؛ این برند عملا می تواند با رقبای اروپای غربی، شرقی و حتی آمریکایی رقابت کند. قفل الکترونیکی سامسونگ هم چیزی از بقیه ساخته های آن کم نداشته و توانسته تقریبا بازار را قبضه کند. در این مطلب با بررسی قفل الکترونیکی سامسونگ و توانایی های آن شما را با آن آشنا می کنیم.

قفل الکترونیکی سامسونگ

سامسونگ چند نوع قفل الکترونیکی دارد؟

دسته بندی قفل های الکترونیکی سامسونگ به طور کلی بر مبنای روش های دسترسی است. یعنی این که چطور قفل سامسونگ شما باز و بسته می شود. در مورد بسته شدن 90% مواقع اتفاقی که روی می دهد، بسته شدن اتومات زبانه ی قفل است. قفل الکترونیکی سامسونگ بعد از این که شما درب را پشت سر می بندید، اتوماتیک وار قفل می شود. از نظر همین روش های دسترسی متفاوت قفل الکترونیکی سامسونگ به دسته های زیر تقسیم شده است:

قفل الکترونیکی کارتی سامسونگ که با استفاده از کارت های RFID که به صورت استیکرهای کوچک یا در سایز کارت های مترو هستند باز می شوند.

قفل الکترونیکی سامسونگ

قفل های الکترونیکی رمزی که قبل از تکمیل این ساختار قفل های دیجیتالی برای صندوق های مهم به خصوص در بانک استفاده می شد. قفل الکترونیکی رمزی سامسونگ معمولا از لحاظ طراحی ظاهری و زیبایی بصری هم در سطح بالایی قرار می گیرد. 

قفل الکترونیکی سامسونگ مدل های اثر انگشتی که با استفاده از این خصوصیت منحصر به فرد بیومتریک عمل می کند. در حال حاضر این نوع قفل امن ترین قفل الکترونیکی سامسونگ به حساب می آید که بیشتر به صورت ترکیبی با قفل رمزی یا کارتی استفاده می شود.

قفل سامسونگ

روش خرید قفل الکترونیکی سامسونگ

 

قصد شما از خرید یک قفل جدید بدون شک امن تر کردن منزل، محیط کار یا هر مکان مهم دیگری است. اگر نتوانید به درستی در مورد خرید خود تصمیم بگیرید و انتخاب جامعی داشته باشید، به جای یک راهکار مفید دچار یک دردسر جدید می شوید. قفل الکترونیکی سامسونگ تنوع بسیار زیادی دارد. این که می خواهید به چند نفر اجازه ی عبور دهید و چطور آن ها را کنترل و نظارت کنید را قبل از خرید قفل دیجیتال پیش بینی کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاید. برای آشنایی بیشتر می توانید وب سایت Samsunglock.support را نظاره کرده و با خرید قفل الکترونیکی سامسونگ قویترین پشتیبانی در سطح کشور را دریافت کنید.

هر آنچه که درباره سئو عربی باید بدانید.

learnroz بازدید : 12 سه شنبه 22 مهر 1399 نظرات ()

سئو عربی چیست؟

آیا تا به حال چیزی درباره سئو چند زبانه یا Multilingual seo شنیده اید؟  در هر زبانی کلمات کلیدی وجود دارد و مردم هر کشور با هر زبانی نیازها و خواسته هایشان را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو سرچ می کنند. افرادی هم که زبان اصلی آنها عربی است از این قاعده مستثنی نیستند. در این مقاله می خواهیم درباره سئو عربی و مشاورانی که سایت را از نظر عربی برای شما بهینه می کنند صحبت کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

سئو عربی چیست؟

به مجموعه قوانین بهینه سازی سایت برای کشورهای عربی و کسانی که زبان اول آنها عربی است سئو عربی می گویند. قوانین بهینه سازی سایت در همه زبان ها یکسان است، به طور مثال در هر زبانی باید لینک سازی های داخلی انجام بگیرد، باید از تگ های هدر برای مشخص کردن بخش های مختلف محتوا استفاده کرد، برای بالا بردن اعتبار دامنه و همچنین رتبه سایت، بک لینک می زنند، سرعت و امنیت وبسایت را افزایش می دهند و غیره. تنها چیزی که در زبان های مختلف دنیا برای سئو فرق می کند کلمات کلیدی و محتوا است.

سئو عربی


آیا حقیقت دارد که گوگل کلمات زبان انگلیسی را بهتر و سریع تر ایندکس می کند؟

گوگل، غول اینترنتی هر روزه با آپدیت کردن الگوریتم هایش سعی در پیشرفت داشته است اما چرا؟ ربات های خزنده گوگل در حال حاضر نسبت به ده سال پیش بسیار پیشرفت کرده اند و دلیلش هم این است که هوش مصنوعی گوگل تمام تلاشش را می کند تا به ذهن انسان نزدیک شود. هیچ بعید نیست که تا مدتی دیگر ربات های گوگل دقیقا مانند یک انسان فکر کنند.

خدمات سئو عربی

گوگل در زبان هایی مانند فارسی و عربی نسبت به انگلیسی دیرتر به کشف کلمات کلیدی و محاوره ای شدن کوئری های کاربران روی آورده است. اگر دقت کرده باشید وقتی یک عبارت را در گوگل جستجو می کنید، بسیاری از پیشنهاداتی که گوگل به طور پیش فرض برای شما می آورد به زبان کاملا محاوره ای است و این مسئله نشان می دهد هوش مصنوعی گوگل چقدر در زمینه درک معنا و مفهوم کلمات پیشرفت کرده است، حتی در زبان عربی.

مشاوره سئو عربی

مشاوران در سئو عربی چه اقداماتی انجام می دهند؟

مشاورانی که در زمینه سئو عربی کار می کنند اول باید پرسونای مخاطب هدف خود را شناسایی کنند، یعنی بدانند مشتریان آنها چه کسانی هستند، چه خواسته هایی دارند و چه عباراتی را جستجو می کنند. به این ترتیب می توانند پر جستجو ترین عبارات کلیدی که مرتبط با موضوع سایت شما است را پیدا کنند و آنها را در عنوان، توضیحات و در سراسر متن های سایت به کار ببرند و البته که چگالی کلمه کلیدی را رعایت می کنند.

برای پیدا کردن این کلمات عربی راه های زیادی وجود دارد؛ مثلا پیشنهادات خود گوگل و ابزارهایی مانند KW Finder، گوگل ترندز،  keyword planner و ابزارهای مفید دیگر.

بهترین شرکت برای سئو عربی

بهترین شرکت بهینه سازی سایت برای سئو عربی

 

سئو عربی کار سختی است چون با یک زبان بیگانه سروکار داریم به همین دلیل شرکت های محدودی در تهران هستند که این کار را انجام می دهند. شرکت سئو اینجا یکی از بهترین شرکت های سئو است که کارشناسان آن در زمینه سئو عربی نیز فعال هستند و بهترین نتایج را در پروژه های خود گرفته اند. برای اطلاعات بیشتر درمورد این آژانس بهینه سازی سایت، می توانید به سایت سئو اینجا مراجعه کنید.


تعداد صفحات : 6

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 56
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 16
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 21
 • بازدید ماه : 136
 • بازدید سال : 1,186
 • بازدید کلی : 2,504