loading...

learnroz

راهنمای خرید پنکک مرغوب و متناسب با پوست

learnroz بازدید : 5 شنبه 03 آبان 1399 نظرات ()

استفاده از پنکک می تواند آرایش شما را زیبا و دلنشین و طبیعی کند. خانم هایی  که دارای آرایشی طبیعی هستند حتما از پنکک استفاده می کنند. این نوع وسیله آرایشی اگر از نوع مرغوبش انتخاب شود می تواند تاثیر گذاری عالی روی آرایش و چهره تان داشته باشد.

اما چه پنککی بخریم که استاندارد باشد و از کیفیت آن راضی باشیم؟ در این مقاله می خواهیم روش های انتخاب خرید پنکک اصل و استاندارد را به شما نشان دهیم. پس با ما همراه باشید.

خرید پنکک مناسب پوست صورت

پوستتان چرب است یا خشک؟

 آیا پوست صورتتان را می شناسید؟

چه میزان آب زیر پوست خود دارید؟ 

پوست تان در زمستان ها خشک و در تابستان ها چرب است؟ یا خشکی و چیا چربی صورتتان را همیشه احساس می کنید؟

می دانید که اگر لوازم آرایشی را براساس پوستتان انتخاب نکنید لوازم آرایشی تاثیر معکوس روی آرایشتان دارد؟ 

به جای زیباتر شدن شما را زشت می کند و از زیبایی خدادادی شما هم می کاهد؟

همان طور پوست های مختلفی داریم، هنگام خرید پنکک و کرم پودر باید دقت کنیم که این اختلاف ها در نوع پنکک انتخابی ما رعایت شده باشد.

اگر به صورت کلی بخواهیم به پنکک نگاه بیندازیم، به دلیل ماهیت پودری مانند بودن پنکک، با پوست های چرب بسیار سازگارتر است.

خرید پنکک اورجینال

ویژگی هایی که باید هنگام خرید پنکک آن ها را در نظر بگیریم:

پنکک میتواند چربی روی پوست که هر چند ساعت توسط پوست تولید می شود را کنترل کند. در نتیجه از جوش و آکنه هایی که از چربی زیاد روی پوست ایجاد می شود جلوگیری می کند.

پنکک باید کاور و پوشانندگی بالایی برای پوستتان ایجاد کند. پس هنگام خرید پنکک حتما تست پوشانندگی انجام دهید تا از میزان کاور آن مطمئن شوید.

 پنکک های مرغوب کل لکه های موجود روی پوست را می پوشاند و به مدت بیشتری روی پوست باقی می ماند. اما در مقابل خرید پنکک نامرغوب و فیک می تواند چهره نازیبا برایتان بسازد که خیلی سریع هم از روی پوستتان پاک می شوند. پوشانندگی پنکک اصل و مرغوب به قدری بالا است که می تواند شما را از استفاده از کرم پودر بی نیاز کند. اگر شما پوست چربی دارید که خیلی هم دارای لکه های تیره و قهوه ای نیست می توانید مرحله کرم پودر زدن را مخصوصا برای ارایش های روزانه که نیاز به آرایش سبک دارید حذف کنید.

اگر بعد از اینکه روی پوستتان پنکک زدید و دیدی که صورتتان خشک شده، پوسته پوسته شده و به خارش افتاده بدانید که یا پنککی که خریداری کردید مناسب پوست شما نیست و یا اینکه پنکک شما اصل و درجه یک نیست. در هر دو حالت پیشنهاد میکنیم که استفاده از این نوع پنکک را محدود کنید تا بیشتر از این به پوستتان آسیب نزنید.  قبل از استفاده از پنکک برای خانم هایی که پوست خشک دارند توصیه می شود حتما صورتشان را با کرم های مرطوب کننده ماساز دهند تا مقداری از خشکی صورت برطرف شود.

 

هنگام خرید پنکک دقت کنید که بافت آن نرم و ابریشمی باشد. پنکک های که در پالت سفت و زمخت مانند سنگ هستند تقلبی می باشند. پنککی که استاندارد است میزان چربی و آب کنترل شده ای دارد که باعث شود روی پوست به خوبی بخوابد البته به شرطی که درست انتخاب شود. اما پنکک تقلبی روی صورت شما می ماسد.، زیبایی شما را کاهش می دهد و به پوست صورتتان هم آسیب وارد می کند.

خرید پنکک تقلبی می تواند به پوستتان آسیب جدی بزند. شما پنکک را به پوستتان می زنید که لکه های قهوه ای پوستتان را بپوشانید. اما اگر پنکک تان تقلبی باشد خودش می تواند باعث ایجاد لکه های تیره و سفیدک روی پوست شود.

خرید پنکک مناسب پوست

در کنار سلامت و اورجینال بودن پنکک و توجه به کیفیت آن، باید به رنگ پنکک هم توجه کنید. اگر می خواهید این ابزار آرایشی بالاترین تاثیر را پوستتان داشته باشد و آرایش تان را طبیعی و نچرال کند، هنگام خرید پنکک باید به رنگ پوستتان هم توجه داشته باشید و آن را با توجه به تنالیته پوستتان انتخاب کنید. پنکک رنگ های زیادی دارد که همه آن در تنالیته پوست های مختلف است. سردی و گرمی پوستتان را بشناسید و متناسب با آن خرید پنکک انجام دهید.

هنگام خرید پنکک دقت کنید که ابزار آرایشی تان دارای پد مخصوص باشد. با کمک این پد، پنکک را میتوانید بهتر روی صورتتان پخش کنید. اگر پنکک پد نداشت حتما از یک براش یا قلمو استفاده کنید. استفاده از براش به جای پد بیشتر توصیه می شود چرا که می تواند به میزان دلخواه پودر پنکک را روی پوستتان قرار دهید و کاور خوبی ایجاد نمایید.

روبی سان برندی معتبر و جهانی است. و شما می توانید با یک قیمت منطقی و مناسب لوازم آرایشی خود را خریداری کنید تا خیالتان هم از بابت کیفیت آن راحت باشد.

کفش و کلاه ایمنی را فراموش نکنید

learnroz بازدید : 7 سه شنبه 29 مهر 1399 نظرات ()

وظیفه ی عقلی و شرعی ماست که از سلامت تن و بدنی که خداوند به ما داده، محافظت کنیم. وجود نکات و تجهیزات ایمنی به همین دلیل است. یک سری صدمات بدون شک جبران نمی شوند. اگر شما کلاه ایمنی نداشته باشید و با سقوط مقداری مصالح ساختمانی، حداقل برای مدتی با سلامتی بدرود خواهی کرد. اگر از سنگین بودن کفش های ایمنی گله دارید و پوشیدن آن شما را دچار خستگی می کند. خب بدون شک شما در انتخاب کفش ایمنی اشتباه کرده اید. باید در انتخاب خود تجدید نظر کنی و ثانیا آن را در ادامه ی متن در بخش مشخصات کفش ایمنی توضیح خواهیم. در مورد کلاه ایمنی نیز به همین صورت است و حرارت یا سنگین بودن افراد را هر چند سلامتی خود را دوست داشته باشند، از خرید کلاه ایمنی منصرف می کند.

کلاه ایمنی

انتخاب درست کفش ایمنی

برای تولید کفش ایمنی مناسب استفاده از چرم طبیعی مناسب ترین گزینه است. فرمول کف کفش های ایمنی توسط شیمیدانان به گونه ای انتخاب شده که مولکول های درشت آن و ساختار تکراری اش یک پیوند قوی را ایجاد کنند. آستری زیره کفش ایمنی با تماس مستقیم با پای شما عرق آن را به خود می کشد. خطرات کارها می توانند بسیار متنوع باشند مثلا اگر با مواد داغ و مذاب، اجسام تیز و برنده، کارخانه های بزرگ صنعتی، تراشکاری و حتی کابینت سازی نیاز به کفش ایمنی دارند. همانطور که لباس آشپزی سفید برای آشپزها نشان رعایت بهداشت بود، کفش کار سفید هم برای افراد حاضر در کارخانه های غذایی تولید و عرضه می شود. اگر سایز و جنس را درست برداشته باشید، از مشکلات بعدی در امان هستید.یک کار وجود دارد که اهمیت وجود کفش ایمنی حین انجام آن و همچنین نوع کفش کار که انتخاب می شود، بسیار بالاست.

کفش ایمنی

 برقکارهای که با جریان قوی الکتریسیته سر و کار دارند؛ لازم است این افراد از کفش ایمنی مخصوص که نارساناست، استفاده کنند. این زیره ی عایق جلوی تشکیل مدار را می گیرد و جان فرد را از بلا دور می دارد.

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی و حفاظت از سر شما

 

همیشه قرار نیست چیزی از بالا روی سر شما سقوط کند؛ گاهی ممکن است به یک جسم ثابت که دید خوبی از آن ندارید، برخورد کنید و سر حساس ترین عضو بدن شماست. داشتن کلاه ایمنی همچنین مانع این می شود که موی شما در قطعات چرخان صنعتی گیر بیفتد. اگر جریان الکتریکی به کلاه ایمنی وارد شود، دفع شده و خطری شما را تهدید نمی کند. متداول ترین کلاه ایمنی، مدل زرد رنگ آن است. در تمام محیط هایی که پروژه عمرانی در دست اجراست، می توانید این کلاه ایمنی را مشاهده کنید. اگر بعد از خواندن این مطالب قصد خرید کفش ایمنی یا کلاه کار را داشتید، معطل نکنید و با خرید اینترنتی از وب سایت unexsafety.com اقدام کنید.

 

رپورتاژ آگهی چه توانایی هایی می تواند داشته باشد

learnroz بازدید : 17 دوشنبه 28 مهر 1399 نظرات ()

در زمان تماشای یک فیلم یا سریال حساس چه واکنشی نسبت به پخش آگهی میان برنامه دارید؟ آیا فریاد میزنید؟! واکنش افراد مختلف متفاوت است. ممکن است کسی فریاد بزند، بر اثر خشم ناسزا بگوید، به دیوار مشت بکوبد یا حتی به یک لبخند تلخ از سر نارضایتی بسنده کند. به راستی آیا سفارش دهنده ی آن تبلیغ نمی داند که چه بازخوردی از شما می گیرد؟ اگر مثلا به جای وسط آن سریال در میان برنامه شمیم باران تبلیغ می کرد، شما چه واکنشی داشتید؟ بله شاید خوشحال هم می شدید و هیچ وقت هم دیالوگ های آن در خاطر شما نمی ماند. در این مطلب درباره ی رپورتاژ آگهی با عملکردی بسیار شبیه ولی شکل گرفته در فضای اینترنت با شما خواهیم بود. توانایی های وسیع رپورتاژ آگهی را در نظر بگیرید.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چه فرقی با تبلیغات (TV ads) دارد

مهمترین تفاوتی که تبلیغات تلویزیونی با رپورتاژ آگهی دارند در بستر منتشر کننده ی آن است. از وقتی کسب و کارها به سوی آنلاین شدن رفتند، زمینه ی تبلیغات تغییر کرد و روی world wide web قرار گرفت. خب در این فضای لایتناهی چه جایی می تواند برای رپورتاژ آگهی مناسب باشد؟ رپورتاژ آگهی دقیقا چه نوع تبلیغی است؟

رپورتاژ آگهی یک محتوای متنی همراه با تصویر است که درون سایت های پر بازدید و پر مخاطب، به شکل غیر مستقیم تبلیغات برای شما انجام می دهد. متن رپورتاژ آگهی حدود 1000 کلمه است که برای سایت ها و مجله های مختلف ممکن است کمی از نظر تعداد کلمه بالا و پایین داشته باشد. این محتوا قرار است به طور غیر علنی شخص شما، محصول یا خدمات شما را معرفی کند. نوشتن چنین محتوای شاید به خودی خود سخت باشد ولی وقتی بدانید که قرار است اصول سئو سایت هم در آن رعایت شود، دست به قلم بردن برای رپورتاژ آگهی دشوارتر خواهد شد.

رپورتاژ برای سئو چه می کند

رپورتاژ برای سئو چه می کند

قصد از انتشار رپورتاژ آگهی فقط جذب مخاطب نیست. هر چقدر هم که خوش قلم باشید و جذاب بنویسید، شاید نتوانید همه ی افراد را برای خواندن مطلبتان قانع کنید؛ برای این که بهترین استفاده از رپورتاژ آگهی داشته باشیم، پیشنهاد ایران رپرتاژ که یکی از قدیمی کارهای این رسته است، دادن کمترین تعداد یعنی چیزی بین 1 تا 3 پیوند درون متن است که به صفحات با اهمیت و هدف گذاری شده در سایت شما ختم می شوند. با این روش شما هم برای مشتریان آگهی پخش می کنید، هم از رپورتاژ آگهی و در واقع اعتبار سایت منتشر کننده رپورتاژ کمی اعتبار برای سایت خود قرض می کنید. 

رپورتاژ آگهی

نحوه ی خرید رپورتاژ آگهی

 

ایران رپرتاژ با استفاده ی صحیح از ارتباطات خود و همچنین هنر نویسندگان خبره می تواند برای شما یک متن رپورتاژ آگهی با کلمات و موضوع مورد نظر شما آماده کند. در ادامه ی راه انتشار شما می توانید از سایت هایی که ایران رپرتاژ پیشنهاد می کند استفاده کنید یا اینکه خودتان با سلیقه ی شخصی سایتی را برای رپورتاژ خبری انتخاب کنید. اگر به دنبال قیمت و تعرفه رپورتاژ آگهی هستید می توانید ایران رپرتاژ را جستجو کنید.

چرا بعد از جراحی بینی دچار تورم می‌شود؟

learnroz بازدید : 7 یکشنبه 27 مهر 1399 نظرات ()

تورم بعد از جراحی بینی یک عارضه طبیعی و بخشی از روند درمانی بینی می‌باشد. خیلی از افراد اشتیاق زیادی برای دیدن فرم نهایی دارند و توقع دارند فوراً فرم اصلی بینی را ببینند، این اشتیاق قابل درک می‌باشد اما بعد از عمل بینی، مدت زمانی طول می‌کشد تا ورم بخوابد و در این دوره بهتر است صبر پیشه کنید و به توصیه‌های پزشک خود پایبند بمانید.

میزان تورم بینی از فرد به فرد دیگر متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما بهتر است تشخیص دهید که ورم شما جز کدام دسته از ورم‌ها می‌باشد که روش درمانی مختص آن را پیش بگیرید

برای افراد مهم است که چه مدت طول می‌کشد تا ورم بینی برطرف شود و در این مدت چکار باید کرد. اغلب جراحی‌ها نتایج خود را بعد از سه ماه نشان می‌دهند در حالی این شرایط برای بینی‌های گوشتی متفاوت می‌باشد و ممکن است بعد از شش ماه تورم اولیه برطرف گردد.

ورم بینی بعد از جراحی بینی

علت ورم بینی بعد از جراحی بینی چیست؟

حین جراحی، پوست بینی از روی استخوان برداشته شده تا  جراح بتواند به استخوان و بافت غضروفی داشته باشد. بعد از اتمام جراحی، دوباره پوست به روی استخوان بازگردانده می‌شود بنابراین یک فضای خالی بین پوست و استخوان به وجود می‌آید. در این فضای خالی بافت مایعات تجمع می‌کنند که موجب تورم بینی می‌گردد که بعد از گذشت یک سال این ورم برطرف می‌شود. البته زخم‌های ناشی از برش‌های جراحی نیز در اثر جوش خوردن، به تورم بیشتر بینی کمک می‌کنند.

چسب زدن و ماساژ بینی از جمله کارهایی است که نه تنها به فرم دهی بینی کمک می‌کند بلکه جنبه درمانی نیز دارد و در کاهش تورم بعد از جراحی بینی نقش بسزایی دارد. توجه داشته باشید که این اقدامات باید تحت نظر و آموزش پزشک انجام شود نه اینکه خودسرانه خودمان هر طور دلمان می‌خواهد یا به گفته اطرافیان، این روند را مختل کنیم. چه بسا این اقدامات خودسرانه عواقب ناخوشایند و گاهاً جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت

عوارض جراحی بینی

چه عواملی در ورم بینی تأثیر دارند؟

به جز نحوه جراحی بینی، عوامل دیگری در میزان ورم بینی موثر هستند. این عوامل شامل موارد زیر می‌باشند:

نوع بینی

بینی استخوانی کمتر دچار ورم می‌شود و زودتر هم بهبود می‌یابد. در حالی بینی گوشتی، به دلیل ضخیم بودن پوست و لایه چربی زیر پوستی، تورم شدیدتری دارد که برای رفع آن باید زمان بیشتری صبر کرد. اقدامات بعد از جراحی بینی مانند چسب زدن و ماساژ دادن برای هر کدام از انواع بینی استخوانی و گوشتی متفاوت می‌باشد.

ورم بینی بعد از عمل بینی

مهارت جراح

فرقی ندارد که جراحی بینی به روش باز یا بسته صورت گیرد، اگر هر کدام به درستی انجام نشود ممکن است تورم بیشتر شود.

میزان تغییرات بینی

هر چقدر تغییرات بیشتر بر بافت غضروفی و استخوانی بینی وارد شود، تورم شدیدتر خواهد بود. شکستگی عمیق و زیاد، جوش خوردگی‌های عمیق‌تری دارد که این عامل در تورم نقش پررنگی دارد.

کاهش ورم بینی

برای کاهش ورم بینی باید از پزشک خودتان مستقیماً دستور بگیرید چرا که بهتر از هر کسی به شرایط و نیازهای جسمانی شما آگاه می‌باشد.

قفل الکترونیکی سامسونگ و توانایی های آن

learnroz بازدید : 11 یکشنبه 27 مهر 1399 نظرات ()

با وسایل الکترونیکی تا چه حد آشنا هستید؟ آیا می دانید جریان الکتریکی با عبور از رساناها و اجسام مختلف چه توانایی هایی می تواند داشته باشد؟ چرا بیشتر تجهیزات الکترونیکی در ایران از برند سامسونگ هستند؟ آیا روابط دیپلماتیک ایران و کره جنوبی تنها مسبب این اتفاق است؟ سامسونگ جزو با تجربه ترین سازنده های صنعت الکترونیک است؛ این برند عملا می تواند با رقبای اروپای غربی، شرقی و حتی آمریکایی رقابت کند. قفل الکترونیکی سامسونگ هم چیزی از بقیه ساخته های آن کم نداشته و توانسته تقریبا بازار را قبضه کند. در این مطلب با بررسی قفل الکترونیکی سامسونگ و توانایی های آن شما را با آن آشنا می کنیم.

قفل الکترونیکی سامسونگ

سامسونگ چند نوع قفل الکترونیکی دارد؟

دسته بندی قفل های الکترونیکی سامسونگ به طور کلی بر مبنای روش های دسترسی است. یعنی این که چطور قفل سامسونگ شما باز و بسته می شود. در مورد بسته شدن 90% مواقع اتفاقی که روی می دهد، بسته شدن اتومات زبانه ی قفل است. قفل الکترونیکی سامسونگ بعد از این که شما درب را پشت سر می بندید، اتوماتیک وار قفل می شود. از نظر همین روش های دسترسی متفاوت قفل الکترونیکی سامسونگ به دسته های زیر تقسیم شده است:

قفل الکترونیکی کارتی سامسونگ که با استفاده از کارت های RFID که به صورت استیکرهای کوچک یا در سایز کارت های مترو هستند باز می شوند.

قفل الکترونیکی سامسونگ

قفل های الکترونیکی رمزی که قبل از تکمیل این ساختار قفل های دیجیتالی برای صندوق های مهم به خصوص در بانک استفاده می شد. قفل الکترونیکی رمزی سامسونگ معمولا از لحاظ طراحی ظاهری و زیبایی بصری هم در سطح بالایی قرار می گیرد. 

قفل الکترونیکی سامسونگ مدل های اثر انگشتی که با استفاده از این خصوصیت منحصر به فرد بیومتریک عمل می کند. در حال حاضر این نوع قفل امن ترین قفل الکترونیکی سامسونگ به حساب می آید که بیشتر به صورت ترکیبی با قفل رمزی یا کارتی استفاده می شود.

قفل سامسونگ

روش خرید قفل الکترونیکی سامسونگ

 

قصد شما از خرید یک قفل جدید بدون شک امن تر کردن منزل، محیط کار یا هر مکان مهم دیگری است. اگر نتوانید به درستی در مورد خرید خود تصمیم بگیرید و انتخاب جامعی داشته باشید، به جای یک راهکار مفید دچار یک دردسر جدید می شوید. قفل الکترونیکی سامسونگ تنوع بسیار زیادی دارد. این که می خواهید به چند نفر اجازه ی عبور دهید و چطور آن ها را کنترل و نظارت کنید را قبل از خرید قفل دیجیتال پیش بینی کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاید. برای آشنایی بیشتر می توانید وب سایت Samsunglock.support را نظاره کرده و با خرید قفل الکترونیکی سامسونگ قویترین پشتیبانی در سطح کشور را دریافت کنید.

هر آنچه که درباره سئو عربی باید بدانید.

learnroz بازدید : 20 سه شنبه 22 مهر 1399 نظرات ()

سئو عربی چیست؟

آیا تا به حال چیزی درباره سئو چند زبانه یا Multilingual seo شنیده اید؟  در هر زبانی کلمات کلیدی وجود دارد و مردم هر کشور با هر زبانی نیازها و خواسته هایشان را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو سرچ می کنند. افرادی هم که زبان اصلی آنها عربی است از این قاعده مستثنی نیستند. در این مقاله می خواهیم درباره سئو عربی و مشاورانی که سایت را از نظر عربی برای شما بهینه می کنند صحبت کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

سئو عربی چیست؟

به مجموعه قوانین بهینه سازی سایت برای کشورهای عربی و کسانی که زبان اول آنها عربی است سئو عربی می گویند. قوانین بهینه سازی سایت در همه زبان ها یکسان است، به طور مثال در هر زبانی باید لینک سازی های داخلی انجام بگیرد، باید از تگ های هدر برای مشخص کردن بخش های مختلف محتوا استفاده کرد، برای بالا بردن اعتبار دامنه و همچنین رتبه سایت، بک لینک می زنند، سرعت و امنیت وبسایت را افزایش می دهند و غیره. تنها چیزی که در زبان های مختلف دنیا برای سئو فرق می کند کلمات کلیدی و محتوا است.

سئو عربی


آیا حقیقت دارد که گوگل کلمات زبان انگلیسی را بهتر و سریع تر ایندکس می کند؟

گوگل، غول اینترنتی هر روزه با آپدیت کردن الگوریتم هایش سعی در پیشرفت داشته است اما چرا؟ ربات های خزنده گوگل در حال حاضر نسبت به ده سال پیش بسیار پیشرفت کرده اند و دلیلش هم این است که هوش مصنوعی گوگل تمام تلاشش را می کند تا به ذهن انسان نزدیک شود. هیچ بعید نیست که تا مدتی دیگر ربات های گوگل دقیقا مانند یک انسان فکر کنند.

خدمات سئو عربی

گوگل در زبان هایی مانند فارسی و عربی نسبت به انگلیسی دیرتر به کشف کلمات کلیدی و محاوره ای شدن کوئری های کاربران روی آورده است. اگر دقت کرده باشید وقتی یک عبارت را در گوگل جستجو می کنید، بسیاری از پیشنهاداتی که گوگل به طور پیش فرض برای شما می آورد به زبان کاملا محاوره ای است و این مسئله نشان می دهد هوش مصنوعی گوگل چقدر در زمینه درک معنا و مفهوم کلمات پیشرفت کرده است، حتی در زبان عربی.

مشاوره سئو عربی

مشاوران در سئو عربی چه اقداماتی انجام می دهند؟

مشاورانی که در زمینه سئو عربی کار می کنند اول باید پرسونای مخاطب هدف خود را شناسایی کنند، یعنی بدانند مشتریان آنها چه کسانی هستند، چه خواسته هایی دارند و چه عباراتی را جستجو می کنند. به این ترتیب می توانند پر جستجو ترین عبارات کلیدی که مرتبط با موضوع سایت شما است را پیدا کنند و آنها را در عنوان، توضیحات و در سراسر متن های سایت به کار ببرند و البته که چگالی کلمه کلیدی را رعایت می کنند.

برای پیدا کردن این کلمات عربی راه های زیادی وجود دارد؛ مثلا پیشنهادات خود گوگل و ابزارهایی مانند KW Finder، گوگل ترندز،  keyword planner و ابزارهای مفید دیگر.

بهترین شرکت برای سئو عربی

بهترین شرکت بهینه سازی سایت برای سئو عربی

 

سئو عربی کار سختی است چون با یک زبان بیگانه سروکار داریم به همین دلیل شرکت های محدودی در تهران هستند که این کار را انجام می دهند. شرکت سئو اینجا یکی از بهترین شرکت های سئو است که کارشناسان آن در زمینه سئو عربی نیز فعال هستند و بهترین نتایج را در پروژه های خود گرفته اند. برای اطلاعات بیشتر درمورد این آژانس بهینه سازی سایت، می توانید به سایت سئو اینجا مراجعه کنید.


اپلیکیشن حقوقی شهرداد

learnroz بازدید : 9 دوشنبه 21 مهر 1399 نظرات ()

اپلیکیشن حقوقی شهرداد یک مجموعه‌ای کامل از قوانین و مقررات کشور می‌‎باشد. این تعداد بالغ بر 150 هزار قانون می‌باشد و تمامی مواد قانونی، تبصره‌ها، دکترین، فقه امامیه و دیگر وابسته‌های مرتبط با هر ماده قانون جمع آوری شده است. تمامی اطلاعات و قوانین گرد آوری شده، حاصل سال‌ها تجربه می باشد و از  مستندات حقوقی  معتبر  استفاده گردیده است.

در واقع برنامه حقوقی شهرداد شامل تمام قوانین از زمان مشروطیت تا کنون می‌باشد و هیچ اطلاعاتی از زمان تولید نخستین قانون را جا نگذاشته است. تمامی قوانین در چارچوب فرمت‌های مصوب امروزی در این اپلیکیشن یافت می‌شود. به طور دقیق تر، تاریخچه این قوانین از سال 1285 هجری خورشیدی شروع می‌گردد و بالغ بر 500 هزار موجودیت حقوقی در آن یافت می‌شود.

اپلیکیشن حقوقی شهرداد

تعداد انگشت شماری اپلیکیشن موبایلی در کشور وجود دارد که شامل دسته بندی‌های موضوعی، تفکیک دوره‌های سنواتی مشخص (قاجار، پهلوی، جمهوری اسلامی) است و به عنوان مبنا در نظر گرفته شده است. از طرفی دسته بندی‌های دیگر هم معین گردیده که مخصوص مردم به عنوان کاربران است البته برای متخصصین بزرگ حقوقی هم در زمینه‌های مختلف کاربرد دارد به عنوان مثال: کیفری، جزایی، بین المللی و... .

برنامه حقوقی

در اپلیکیشن شهرداد، قابلیت جستجوی  آسان دارد که کاربر پسند بودن آن را دو چندان می‌کند.

برنامه حقوقی شهرداد  یک ویژگی متمایز کننده دارد ان هم این است که بین مفاد یک قانون با مواد سایر قوانین، همچنین دکترین حقوقی، استفساریه‌ها، آرای حقوقی و... می‌باشد.

در برنامه حقوقی شهرداد قابلیت پرسش و پاسخ در نسخه فعلی آن وجود دارد.

 

با اپلیکیشن شهرداد به کامل‌ترین مجموعه قوانین دسترس خواهید داشت و حتی اگر کاربر غیر متخصص حقوقی هم که باشید، می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید و مطالعه کنید.

 

این برنامه بروز رسانی می‌شود و جدیدترین قوانین را به پایگاه داده خود اضافه می‌کند بنابریان دیگر احتیاجی به پرس و جو و تحقیق یا وقت گرفتن از وکلا نخواهید بود چرا که خودتان هم می‌توانید با مطالعه آن متوجه شوید.

برنامه حقوقی

جستجو در این اپلیکیشن بسیار راحت است و در عین حال می‌توانید از امکانات پیشرفته ان برخوردار شوید. هر قانون، ماده، تبصره و ... را می‌توانید با پر کردن جستجوی پیشرفته بیابید.

علاوه بر آن به وابسته‌های هر ماده نیز دسترسی خواهید داشت. با استفاده از فیلترها می‌توانید در کمتر از چند دقیقه کاربردی‌ترین مواد قانونی و محتوای حقوقی موردنیاز خود را یافت نمایید.

 

مجموعه قوانین شهرداد نیز شامل قوانین شهرداری و آیین دسترس کیفری ، قوانین مدنی و.. می‌شود.

 

تمام نیازمندی‌های حقوقی شما به صورت یکجا در اپلیکیشن حقوقی شهرداد، در اختیار شما خواهد بود.

اپلیکیشن حقوقی شهرداد

 

دانلود نصب اپلیکیشن حقوقی شهرداد رایگان است. در حال حاضر نسخه اندرویدی این برنامه در کافه بازرا و گوگل پلی، موجود است و ما می‌توانید ان را دانلود کرده و نصب کنید. نسخه ios نیز در app store قرار دارد.  هم اکنون با دانلود اپلیکیشن شهرداد به جامع‌ترین و کامل‌ترین اپلیکیشن جامعه حقوقی ایران دسترسی داشته باشید.

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

learnroz بازدید : 7 یکشنبه 20 مهر 1399 نظرات ()

آشنایی با مفاهیم سئو و بهینه سازی سایت و این که دقیقا بدانید سئو چیست، کمک می‌کند که در کسب و کارتان موفق شوید.سئو روشی است که اگر آن را به کار ببرید دیگر احتیاجی به دیجیتال مارکتینگ نخواهید داشت و بدون آن هم مجرای بازاریابی خود را حفظ خواهید کرد.

فهیم این که سئو چیست، به تلاش و مطالعه زیاد نیاز دارد.اما در صورت دستیابی به ان، پایداری بالایی خواهید داشت. که برای مدت زمانی به نسبت طولانی به یکی از مهم ترین مجراهای بازاریابی شما تبدیل خواهد شد.

سئو چیست

پاسخ به سوال "سئو چیست" به طور خلاصه به شرح زیر است:

سئو شامل سه مراحله است:

در ابتدا شما باید نیاز کاربر را درک کنید. سپس بهترین پاسخ و جواب را برای آن فراهم آورید و در آخر مطمئن شوید که گوگل این موضوع را می فهمد.

همچنین در بیان پاسخ "سئو چیست" می توان آن را این گونه مطرح می کند:

بررسی، رشد و دوباره بررسی.  شاید بهترین تعریف برای سئو مدرن این جمله می باشد: مجموعه راهکارهای بهبود کارایی سایت و تولید محتوای با کیفیت که در راستای تجربه کاربری و بازخورد مثبت کاربران هدف گذاری می شوند. متخصص سئو شخصی است که کار با ابزارهای بازاریابی دیجیتال را به خوبی می داند.

سئو چیست

چرا سئو مهم است؟

برای این که دقیقا بدانید سئو چیست باید به اهمیت سئو در زمینه افزایش تعداد بازدید و کاربران هدف سایت توجه کنید. کاربران امروزه، جستجوهای خود را در موتورهای جستجو انجام می‌دهند بنابریان با سئو مناسب می‌توانید بازدید کننده زیادی به سایت خود جذب کنید.

عبارت‌هایی که کاربران جستجو می‌کنند، برای گوگل باارزش هستند و شرکت‌های موفق، با جذب بازدید کننده از طریق گوگل، موفقیت شرکت خود را تضمین می‌کنند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد. 

سئو شامل چه مراحلی می‌شود؟

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی زمان بر و مستمر است. در این زمینه تکنیک ها و روش های زیادی موجود است که همه به نوعی می توانند تاثیر مثبتی بر این فرایند داشته باشند. اما به طور کلی می توان موفقیت در سئو را به سه مورد نام برد که در تصویر زیر آن را مشاهده می نمایید:

1.سئو تکنیکال: استانداردسازی کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت و ... 

2.بازاریابی محتوا: فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، تولید محتوای ارزشمند، دسته بندی، لینک سازی داخلی و … .

3.سئو خارجی: دستیابی به جایگاه اول و رتبه 1، نیازمند بک لینک سازی در سایت‌های معتبر می‎‌باشد.

سئو چیست

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و آموزش سئو و این که دقیقا بدانید سئو چیست، می توانید به سایت سئو اینجا مراجعه کنید. در این سایت انواع مقالات و آموزش های لازم قرار داده شده است.

 

آموزش سئو برای افراد مبتدی

learnroz بازدید : 25 سه شنبه 15 مهر 1399 نظرات ()

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند. آموزش سئو راهی برای رونق سایت هر صاحب سایت و طراحان سایت است و سئو را میتوان به صورت زیر معنی کرد:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. بلکه ا براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند. سئو فرآيند ساده‌اي نيست كه به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئوی داخلی on page SEO

بخش از عملیاتی که در جهت افزایش رتبه سایت در گوگل انجام میدهیم بایستی بر روی خود سایت انجام پذیرد. مثلا اینکه محتوای سایتتان چگونه باشد، سرعت سایتتان چقدر باشد و یا حتی طراحی و UX سایت چگونه باشد و ... تمامی عملیاتی که با هدف سئو بر روی خود سایت انجام میگیرد سئوی داخلی یا on page SEO گفته میشود. سئوی داخلی از اهمیت بسیار زیادی برای گوگل برخوردار است و بویژه در طی چند سال اخیر گوگل با بوجود آوردن الگوریتمهای جدید مانند الگوریتم مرغ مگس خوار و رنک برین، اهمیت خیلی زیادی به موضوع سئوی داخلی داده است. اخیرا در یک تحقیق از 1200 نفر بازاریاب فعال اینترنتی 43 درصد آنها بر این باورند که سئوی داخلی بیشترین تاثیر را در سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل دارد.  

سئوی خارجی off page SEO

سئوی خارجی شاید جذاب ترین بخش از فرایند سئو باشد. برخلاف سئوی داخلی که در بالا توضیح داده شد جهت بهبود رتبه گوگل برخی عملیات نیز باید خارج از سایت ما انجام پذیرد و ارتباطی به محتوای سایت و یا خود سایت ما ندارد. به اینگونه عملیات سئو که در خارج از سایت انجام میگیرد سئوی خارجی یا off page SEO گفته میشود. 

از شاخص ترین بخشهای سئوی خارجی میتوان به لینک بیلدینگ و همچنین سوشیال سیگنالها (شبکه های اجتماعی) اشاره کرد. سئو خارجی نقش بسیار مهم و پر رنگی در سئو دارد. اهمیت سئو خارجی به قدری بالاست که تا چند سال پیش فقط توسط لینک بیلدینگ میتوانستیم حتی سخت ترین کلمات کلیدی را نیز به صفحه اول گوگل بیاوریم، ولی همانطور که اشاره شد در چند سال اخیر گوگل تغییراتی را در الگوریتم بوجود آورد و اهمیت بیشتری به موضوع سئو  داخلی و بویژه محتوا داد. ولی با این حال ارزش و اهمیت سئوی خارجی و بویژه بک لینک کم نشده است و برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل حتما باید به این بخش نیز نگاه ویژه ای داشت. بررسی های اخیر که توسط سایت موز انجام شده است به این نتیجه رسیده است که بک لینکها همچنان بیشترین تاثیر را در رتبه بندی گوگل دارند.

سایت آموزشی سئو اینجا دربرگیرنده تمام موضوعات آموزش سئو و امور مربوط به طراحی سایت است و تمام مسائل مربوط به سئو را برای شما توضیح به عمل آورده است.


دامنه اینترنتی چیست؟ چرا باید در سامانه احراز هویت امتا احراز هویت کنیم؟

learnroz بازدید : 15 یکشنبه 13 مهر 1399 نظرات ()

 


اگر قصد دارید که  تجارت آنلاین خود را شروع و افتتاح کنید؛ باید این موضوع را بدانید که اولین گام برای شروع آن، خرید دامنه اینترنتی می باشد. دامنه اینترنتی شما تعریف کننده برند و تجارت شما می باشد و شما باید در انتخاب نام دامنه خود تحقیقات فراوان و بسیاری انجام دهید. بعد از آن که توانستید دامنه خود را مشخص کنید، حالا نوبت این است که در سامانه احراز هویت امتا، احراز هویت خود را ثبت کنید.

در این مقاله ما به بررسی این دو موضوع خواهیم پرداخت و سعی می کنیم که اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان محترم بدهیم. پس با ما همراه باشید.

دامنه اینترنتی چیست و به چه کاری می آید؟

دامنه اینترنتی همان نام وبسایت می باشد که از طریق آن به سایت دسترسی پیدا می کنیم. در واقع عبارتی که در بالای صفحه اینترنتی بعد از //:HTTP یا HTTPS نوشته می شود و  نشان داده می شود،  همان Domain یا دامنه مد نظر ما در این مقاله خواهد بود. اولین دامنه اینترنتی با نام Symbolics.com بود که در سال 1985 ثبت شد و در حال حاضر بیشتر از 280 میلیون دامنه در اینترنت وجود دارد.

هر وبسایت ملزم به داشتن یک آدرس منحصر به فرد می باشد که این آدرس همان اسمی است که برای سایت انتخاب می شود. این اسم همان دامنه است. از ویژگیهای این آدرس این است که اگر شما اسمی را برگزینید به طور اختصاصی برای شما خواهد بود و شخص دیگری، دیگر قادر به استفاده از آن نام نخواهد بود. این دامنه اینترنتی نماد برند شرکت تجاری شما نیز می باشد. برای خرید دامنه اینترنتی می توانید از سایت رند اقدام کنید.

اجزای تشکیل دهنده یک دامنه اینترنتی:

یک دامنه اینترنتی از سه قسمت www، SLD و TLD. تشکیل شده است.

همانطور که میدانید www به معنی World Wide Web که پیشوند همه دامنه هاست و حتما نیاز نیست که سایت شما این قسمت را داشته باشد. SLD  قسمت اصلی نام دامنه است که مخفف  Second Level Domain می باشد.  TLD ها که آخرین قسمت پسوند دامنه است و مشهورترین آنها com. است. تنوع زیادی در پسوند ها یا Top Level Domain وجود دارد مانند .COM ، .IR ، .NET ، .ORG و ..

سامانه احراز هویت آنلاین امتا چیست؟


سامانه احراز هویت امتا

سامانه احراز هویت امتا مخفف احراز مشتریان تجارت الکترونیکی می باشد. اما هدف به وجود آمدن این سامانه چیست؟ 

در گذشته مشتریان شرکت های مختلف باید پروفایل خود در سامانه های مختلف احراز هویت دیجیتال می کردند.

 این بدین معنی است که برای مثال یک شخص باید برای دریافت مجوز خرید احراز هویت آنلاین خود را در یک سامانه انجام می داد. برای مجوز خرید از یک سامانه دیگر که متفاوت با سامانه اولیه بود، احراز هویت می کرد و این باعث پیچیدگی داستان می شد.

 بنابراین تصمیم گرفته شده که تمام احراز هویت دیجیتال در یک سامانه تجمیع گردد که نتیجه آن به وجود آمدن سامانه امتا می باشد.

یکی از معروف ترین کاربردهای سامانه امتا، برای قرعه کشی خودرو شرکت ایران خودرو و سایپا می باشد.

 افراد برای آنکه احراز هویت دیجیتال خود را انجام دهند و در قرعه کشی شرکت کنند، نیاز بود که ابتدا در سامانه امتا ثبت نام کنند. سپس بعد از آنکه احراز هویت در سامانه احراز هویت امتا انجام می شد، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود در سامانه امتا، وارد پنل ایران خودرو یا سایپا می شدند و در قرعه کشی خودرو ثبت نام می کردند. 

 تعداد صفحات : 8

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 72
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 10
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 15
 • بازدید ماه : 203
 • بازدید سال : 2,227
 • بازدید کلی : 3,545